TopStar

12. března 2020 07:32

Trosečník Hanks se nakazil koronavirem

Slabost Hankse přepadla při jeho nynějším pobytu v Austrálii, kde si také nechal udělat testy. Jejich výsledek byl pozitivní, informoval v noci na dnešek hollywoodský deník Deadline. Nakažená je i jeho žena, producentka a herečka Rita Wilsonová.

List uvedl, že Hanks a Wilsonová v Austrálii připravují natáčení filmu o Elvisi Presleym. Majitel dvou Oscarů Hanks má ve snímku australského režiséra Baze Luhrmanna ztvárnit Presleyho dlouholetého manažera Toma Parkera.

„Ahoj lidi. Rita a já jsme tady v Austrálii. Cítili jsme se trochu unavení, jako bychom byli nachlazení, a trochu nás bolelo po těle. Rita měla nějaké zimnice, které přicházely a odcházely. Také mírné horečky,“ popsal pár příznaky. Dvojice se nechala otestovat na koronavirus a výsledek byl pozitivní.

„My, Hanksovi, budeme testováni, pozorováni a izolováni tak dlouho, jak to bude vyžadovat veřejné zdraví a bezpečnost,“ zdůraznil i v příspěvku na Twitteru Hanks, jemuž je stejně jako jeho manželce 63 let.

Tom Hanks patří mezi celosvětově nejoblíbenější herce. Proslavil se především charakterními rolemi ve filmech jako Philadelphia, Forest Gump, Apollo 13 nebo Trosečník.

Sdílejte článek
Štítky Austrálie Tom Hanks nákaza koronavirus Rita Wilson

Přečtěte si také