TopStar

23. července 2018 10:10

Ilona Blašková

Troufly by si české celebrity na světový trend průhledných šatů?

Ve světovém šoubyznysu panuje trend průsvitných šatů už pár let. A nás zajímalo, co na takový trend říkají české VIPky!

Šaty, které skoro odhalují klín nebo bradavky nechybí na současných přehlídkách světových návrhářů. A jinak by tomu nemělo být ani příští sezónu. Šaty mohou mít mnoho podob. Třeba Paris Hilton oblékla na festivalu v Cannes nahou, květovanou róbu. Ta pochází z kolekce svatebních šatů návrháře Nicolase Jebrana. A právě nahý vzor je na šatech nevěst velice populární. Na svůj den D je oblékla například tenistka Dominika Cibulková nebo Ester Berdychová.

České VIP osobnosti přicházejí průhledným šatům na chuť. Na karlovarském filmovém festivalu v nich zazářila Nikol Švantnerová. Róbu za půl milionu si půjčila od módních návrhářů, sourozenců Ponerových. „Na těch šatech se pracovalo opravdu půl roku. Rozložení každého kamínku se muselo určit,“ řekl Jakub Poner.

Pokud se žena rozhodně vzít si na sebe takové šaty, na co by se měla dát pozor a měla by si pod ně něco obléknout? „Tělová bodýčka a tělové kalhotky. My jsme třeba ty Nikoly šaty prošívali takovým hedvábným, tělovým tylem. Nikol přijela z dovolené, takže byla trošku víc opálená, takže měla trochu jiný odstín kalhotek. Ale jinak to mělo být úplně vyložené tělový,“ prozradila návrhářka. „Ty kalhotky pod tím tolik nebyli vidět. Ale jakmile to nasvítí fotografové, tak podle mě prosvítí úplně všechno. Což oni to takhle většinou chtějí,“ reagovala Nikol Švantnerová.

A co další modelky, našly by odvahu a oblékly šaty, které potěší hlavně oči lačných pánů? „Já si myslím, že asi ne. Kdybych si vzala průhledné šaty, tak bych si je možná přelepila,“ odpověděla Tereza Budková. „Já vždycky říkám, že to musí být trochu decentní. Neodhalit příliš, ale být přitom nahá. Je to na hraně,“ řekla Aneta Vignerová.

Sdílejte článek