TopStar

4. května 2015 08:00

Ivana Nádvorníková

To tu ještě nebylo: Krásná Kostková se fotila mezi bezdomovci!

Tereza Kostková na rozdíl od jiných hereček nemá problém s focením, právě naopak. Být projednou modelkou místo herečky si užívá o to víc, když se při focení seznámí s novými zajímavými lidmi.

Fotografka Lenka Hatašová na focení kolekce pro podzim a zimu vybrala pro Terezu netradiční exteriéry – u metra Vltavská.

„Ona ráda fotí v kontrastu,“ směje se herečka. Ta se tak díky focení seznámila s bezdomovci, kteří tu pod mostem žijí už víc než sedm let.

„Já si ji splet s Terezou Brodskou,“ prohlásil jeden z místních obyvatel bez domova. „Já bych jí vůbec nepoznal, na televizi nekoukám už deset let,“ vyjádřil se druhý.

„Pánové jsou úžasní, opravdoví. To se o leckoms říct nedá,“ zhodnotila přihlížející místní na oplátku Tereza Kostková.

Herečka měla sice spoustu práce a fofr, nicméně si našla čas, aby si s novými známými popovídala. A dokonce jim slíbila, že jim příště přinese lístky do divadla. „Myslela jsem si, že si od nás bude držet odstup, když jsme bez domova, ale absolutně nic,“ pochvaloval si bezdomovec Petr Cína. „Je to příjemná paní.“

„Já si s lidmi ráda popovídám, žiju spontánně, ale dlouho jsem si tak hezky nepopovídala, bylo to opravdu moc hezký,“ svěřila se Tereza.

Iv

Další videa najdete zde.


Přečtěte si také