TopStar

12. dubna 2018 12:52

Ilona Blašková

Turné Michala Hrůzy vrcholí. Bude mít více času na rodinu

Michal Hrůza pomalu finišuje se svým jarním turné s názvem Sám se sebou. Tak vám ukážeme, jaké to sám se sebou měl.

Velkou část z osmnácti koncertů má zpěvák Michal Hrůza už za sebou. To, co momentálně Michal moc nestíhá, a co dělá jinak pravidelně, je vodit své dvě dcerky do školky a do školy. „Je to trošku složitější. Jedeme turné Sám se sebou a už z názvu vyplývá, že se musím hodně soustředit na něj a musím být sám se sebou. Turné ale už vrcholí a tak budu mít konečně čas se vrhnout na nový český film s názvem Ten, který tě miloval. Tam budu dělat titulní píseň a bude tam zpívat Anna K. Půjde o duet. Konečně! S Annou K. si to říkáme už hrozných let, že to zkusíme. Snad se nám to podaří,“ prozradil Hrůza.

Zpěvák tak bude mít i více času na svou rodinu. „My jsme relativně malá země a je pro mě příjemnější jet zpátky a nebýt na hotelu. A když jedeme dál, třeba do Ostravy, tak tam spíme. Teď nás čeká koncert v Olomouci, tak tam přespíme. Ale jinak se vracíme domů. To odloučení není tak strašný,“ řekl muzikant.

Pražské koncerty zpěvák vyšperkoval i po vizuální stránce. Ke každé písničce si připravili projekci obrázků, úryvky z klipů a další různé zajímavosti. Michalovy písničky vznikají v různých jeho rozpoloženích i na různých místech. Pracuje a tvoří nejraději v klidu. Písničku “Někde si najdu malej byt“ složil dokonce na záchodě!

Sdílejte článek