TopStar

5. dubna 2018 15:17

Ilona Blašková

Tvůrčí duo Ester Geislerová a Josefína Bakošová představili svou kolekci Manifesto

Ester Geislerovou a Josefínu Bakošovou spojila dohromady vášeň k módě a vlastně i vlastní zkušenosti s rozchody. Z těch vznikla i jejich společná kolekce, kterou teď hrdě představily ve fashion butiku.

Kolekce Ester Geislerové a Josefíny Bakošové s názvem Manifesto, která je založená na rozchodových větách, rozvířila velkou diskusi. Slečny, dámy, kluci i muži, prostě všichni jim posílají své rozchodové věty. Veřejnost to vnímá strašně pozitivně jako terapii sdílením. Věty typu “Nepoznávám se“, “Musím Ti něco říct“, “Je to mnou“, “Já na tom telefonu pracuju“, “Mám asi divný období“ asi někdy všichni vyslovili. A tvůrčí duo se je rozhodlo dát na trička, aby otevřeli dusno, které kolem těchto vět panuje.

Ačkoliv se tyhle dvě neřídí módními trendy, něco je z jarní módy přece jen zaujalo. Ester se strašně líbí světle fialová barva lila a Josefína by ráda vyzkoušela pastelové barvy, které do teď v jejím šatníku chyběli. Ester i Josefína mají velmi osobitý styl. Co jim na ženách připadá sexy? „Já zbožňuji na ženských pánský styl. Jejich mužové jim říkají, že to není úplně sexy, ale pro mě to pořád přetrvává,“ prozradila nám Josefína. To Ester má ráda minimalismus. Čím jednodušší a méně je vidět, tím je to pro ni záhadnější a elegantnější.

A co naopak na ženách považují za asexuální? Kozačky, minisukně, velký výstřih, chlupaté kožichy. Tohle všechno dohromady. Ale nejvíc anti sexy je holka v minisukni s outdoorovou bundou a pohorkami. A to se nelíbí ani mužům. Takže vzkaz od holek - pohorky prosím do města ne!

Sdílejte článek

Přečtěte si také