TopStar

12. května 2018 17:03

Ilona Blašková

Týden před královskou svatbou bude mít premiéru film o princi Harrym a Meghan Markle

Když se princ žení, je potřeba to pořádně podojit! Jakýkoliv nápad je vítán a úspěšně zkasírován. Takže ani filmaři nezůstali pozadu. Rychlofilm, kterak se princ Harry s Meghan seznámili a jaká byla jejich první společná noc. Tak tenhle biják bude mít premiéru už tuto neděli, necelý týden před jejich svatebním dnem.

Pohádka pro dospělé je tady. Filmaři využili nadcházející královské svatby a rozhodli se natočit zamilovaný příběh prince Harryho a jeho nastávající Meghan Markle.

Jde o to, zmapovat chronologicky reálné události od jejich první schůzky až po zasnoubení. Love story ale obsahuje i těžké okamžiky, kdy je princ Harry konfrontován členy královské rodiny, kteří ho varují před tlakem veřejnosti kvůli jeho lásce. Američanka, herečka a ještě rozvedená je u britských monarchů vražedná kombinace.

Podle představitelky americké herečky zaujala lidi Meghan tím, že má mnoho podob. Kdyby se třeba nezajímala o umění, lidská práva nebo mezinárodní vztahy, tak by možná tolik veřejnost nenadchla. Je to prostě dynamická osobnost s velmi zajímavým životním příběhem.

Ve filmu nechybí ani odkrytí první společné noci, ve které budou herci nazí v posteli. Podle dostupných ukázek z filmu, se tedy máme na co těšit.

Sdílejte článek
Štítky princ Harry Meghan Markle

Přečtěte si také