TopStar

11. května 2014 21:00

Týdenní drbárna ze showbyzu: 7 událostí, které se taky staly – osedlaný penis, pátá holčička, vykloubené rameno

Jako každou neděli je tady zvláštní příděl událostí, které se slavným osobnostem v uplynulém týdnu staly a stojí za pozornost, ačkoliv se mezi hlavní články pokaždé nevešly.

1. Miley Cyrus si osedlala obří nafukovací penis. Vzala ho sebou na vystoupení, které původně nebylo určeno pro veřejnost (konalo se v nejslavnějším londýnském gay klubu G-A-Y), ale stejně se na veřejnost samozřejmě dostalo:-) Po kolapsu s antibiotiky pokračuje Miley ve svém turné a rozčiluje se nad spekulacemi, že se zhroutila kvůli drogám.

Rodinná vycházka herce Bruce Willise. Foto: isifa.com

2. Bruce Willis má pátou dceru. Jmenuje se Evelyn a narodila se začátkem týdne. Willis má tak na dcery lepší skóre než Karel Gott.

3. Když už jsme u těch porodů –- Mila Kunis prohlásila, že chce přirozený porod s porodní bábou. Tleskáme. Mezi slavnými je totiž jinak až příliš mnoho žen, které si nechávají udělat "císaře" na objednávku.

Victoria předvádí, že zpívat nezapomněla. Foto: twitter

4. Victoria Beckham je ve formě! Po módní přehlídce v Singapuru se takhle bavila s přáteli. Seděla na pianu a zpívala až do rána.

5. Brankář Petr Čech si vykloubil rameno a musel okamžitě na operaci. Chelsey oznámila, že bude chybět osm až deset týdnů.

6. Těhotná operní pěvkyně Andrea Kalivodová utěšeně kyne a těší se na miminko. "Mohla bych být těhotná pořád," libuje si. Je jí tak dobře, že chystá i dovolenou v Dubai.

Jana Krausová se svým partnerem Karlem Rodenem. Foto: Jiří Janoušek

7. Tomu se říká láska. Herečka Jana Krausová poprvé otevřeně promluvila o tom, že souhlasila, aby se její partner Karel Roden stal otcem dcery – rodinná známá počala umělým oplodněním. Jana si teď holčičky také užívá.

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také