TopStar

16. března 2014 17:00

Týdenní drbárna ze světa celebrit: Čas velkých ztrát

Fakt to nebyl veselý týden, ztrácelo se v něm leccos - skvělé osobnosti, letadlo plné lidí, sebeúcta... A jako obvykle v tom moři ne příliš pozitivních zpráv zafungovala jako záchranný kruh legrace.

Ohromně vás totiž například bavilo tohle video, na kterém dva hodně originální chlapíci předvedli "ručníkový tanec".

Téměř tisíc liků na našem Facebooku dostala čivava z hlemýžděm. Připadala nám roztomilá od samého začátku, ale že z ní bude takový hit, to jsme tedy zírali. Díky:-)

čivava a hlemýžď, Foto: Pinterest.com

K těm ztrátám...

Obě osobnosti, které opustily v uplynulém týdnu tento svět, na něm zanechaly nesmazatelnou stopu. Tím jaký úžasný příběh žili.

Režisérka Věra Chytilová byla geniální režisérka. Přesto bych právě teď (po všech článcích oslavujících její dílo), ráda připomněla, že byla i velmi krásná žena. Věděli jste, že se kdysi živila jako modelka?

Režisérka Věra Chytilová na dobovém snímku, Foto: isifa.com

Poutavá krása se snoubila s břitkým smyslem pro humor. Nemůžu jinak! Autorem citátu týdne je právě ona.

Citát týdne: Věra Chytilová o chlapech: "No jó... Mužský, ti nestárnou. Šediny je zdobí, brýle jim svědčí, vrásky jsou sexy. Žádné křečové žíly. Žádná celulitida. Žádné klimakterium. Ale pak najednou... zdechou."

V pátek se rozletěla světem domácího showbyznysu zpráva, že umřel jeden z bardů divadelní scény, pan Otakar Brousek (slovíčko "pan" mi do textu skáče uctivě a úplně samo).

Až do uzávěrky tohoto čísla se nenašlo malajské letadlo. Zapojit do pátrání jste se mohli a stále můžete i vy!

Objev týdne Prima-Style.cz: Shrek žil!

FOTO týdne: Zadeček modelky a herečky Kimberly Garner

I v tomto případě jde ve skutečnosti o ztrátu. Protože když jdete na akci (konkrétně Coctails with Marylin) dopředu srozuměná s tím, že vám budou foukat na zadek, aby se sukně zvedla jako ve známé filmové scéně, tak je to určitě ztráta - vlastní soudnosti.

Zadeček Kimberly Garner, Foto: profimedia.cz

Autorka článku:

Šéfredaktorka Prima-Style.cz Jana "Divizna" Divišová, Foto: Picter


Přečtěte si také