TopStar

19. ledna 2014 16:50

Týdenní drbárna ze světa celebrit: Susan Boyle a její dudy, zadaný Noid, vyplašený Bieber

Uplynulý týden se ve světě celebrit zatýkalo, dávaly se dohromady staré lásky, objevil se strach o život a jedna z módních ikon slavila kulatiny. Děla se toho strašná spousta. Redakce vybrala to nejzajímavější.

Glóby skrz naskrz:

Zajímá vás víc, jak vypadaly celebrity na červeném koberci při udělování Zlatých glóbů, nebo jak se na slavnostní večer (tradičně vysílající signály, kdo by mohl v březnu získat Oscara) chystaly v soukromí? Oba úhly pohledu ve FOTOGALERIÍCH:

Vítězové v článku:

Zlatý byl i MÍČ

Taky kulatý, taky zlatý. Ale místo Glóbu máme na mysli míč pro nejlepšího fotbalistu na světě. Nejcennější individuální trofej pro fotbalistu získal Cristiano Ronaldo, útočník Realu Madrid. Pořádně to oplakal dojetím. Na ceremoniál ho doprovodila krásná přítelkyně Irina Shayk a syn Cristiano Ronaldo junior.

Zatýkalo se u Justina Biebera

Tohle už není žádná nevinná klukovina. Skandály, které se množí kolem zpěváka Justina Biebera, nabírají grády. Aktuálně se Justin údajně obává, jaké fotky mohou policisté najít v zabaveném telefonu.

Kokain už si odvezli a jeho kamaráda taky. Podrobnosti:

Znovu zadaný (a pěkně naštvaný) Noid

Zpěvák Václav Noid Bárta je opět se svou přítelkyní Gábinou Dvořákovou. Sympatický pár, držíme palce. Problém je, že Noid celou kauzu (o které Prima-Style.cz informoval jako první) špatně nese. Schválně se podívejte na VIDEO z VIP Zpráv, na Noidovo vysvětlení.

Všechno nejlepší, Kate!

Bez tebe by svět modelingu nebyl tím, čím je!

FOTO týdne:

Zpěvačka Susan Boyle v dudácké kapele na národní slavnosti ve Skotsku:-)

Suzanino úsilí je opravdu veliké. Foto: isifa.com

Týden v PRIMA STYLU za celou redakci přeje:

Šéfredaktorka Prima-Style.cz Jana "Divizna" Divišová

Foto: Picter


Přečtěte si také