TopStar

22. prosince 2013 16:50

Týdenní drbárna ze světa celebrit: Zakoukaný Vojta Dyk, zavřený Santa a Ewa Farna na horách

Před Vánocemi bývá blázinec. Pro svět slavných to snad platí dvojnásob. Minulý týden byl totiž doslova natřískaný událostmi, které stojí za zmínku. Připravili jsme výběr z toho nejlepšího, co se událo!

Vojta Dyk na "něžné vlně"

Herec a zpěvák Vojtěch Dyk se objevil na premiéře (mimořádně zdařilého!) snímku režiséra Jiřího Vejdělka Něžné vlny. A pohledem našel "něžné vlny" ve výstřinu kolegyně Lucie Šteflové.

Ewa na lyžích

Zpěvačka Ewa Farna si užívala sjezdovku v italském Livignu pochlubila se tím na Facebooku.

Ewa si užívala na italských sjezdovkách, Foto: facebook

Na rozdíl od jiných jela opravdu lyžovat a ne předvádět drahou zimní výbavu:

Podrobnosti k fimu i akci:

Colin Farrrell zveřejnil svůj šílený nápad

"Chtěl jsem se stát jejím osmým manželem," řekl a měl na mysli legendární herečku Liz Taylor, se kterou se seznámil, když byla v nemocnici. Protože oba trpí nespavostí, telefonovali si dlouhé hodiny. "Strašně jsem ji obdivoval," přiznal Colin v televizní show moderátorky Ellen deGeneres s tím, že si představoval manželství.

Colin Farrell, Foto: Business-Factory

Zajímavé. Zřejmě šlo o kombinaci Liziných nádherných fialkových očí, které neměla žádná herečka na světě a Colinovým sklonem k alkoholismu. Jinak si to nedovedeme vysvětlit.

Helena Vondráčková nás pustila k sobě domů

Takže se můžete podívat ve FOTOGALERII v článku, jak se zpěvačka jejího formátu chystá na Vánoce.

Výrok týdne: "Když vám někdo řekne, že jste tlustí, mělo by to být trestné." herečka Jennifer Lawrence.

Macura se naonduloval

Ne, že by byl Zdeněk Macura tak důležitý - ale pobavil nás fakt hodně. Redakční fotograf Jirka Janoušek dokonce zůstal několik vteřin nevěřícně zírat, než začal fotit. A to už viděl ladaccos!

Neštěstí v londýnském divadle

Na čtvrteční večer v londýnském divadle Apollo návštěvníci hry "Podivný případ se psem" jen tak nezapomenou. Naštěstí se ukázalo, že nikdo nezemřel. Považujeme to bez nadsázky za vánoční zázrak, protože spadl kus střechy do hlediště plného lidí.

Bradley Cooper býval alkoholik

Před svátky leckdo zpytuje svědomí. A krasavec Bradley Cooper přiznal, že fetoval a pil. "Jako bych chtěl sabotovat vlastní život". Naštěstí se dokázal ze svých problémů vyhrabat. Byla by ho škoda!

Foto týdne: Santu zavřeli do ZOO

Tleskáme úžasnému nápadu ZOO Praha zavřít Santu Clause do ZOO jako nebezpečné zvíře, ohrožující Ježíška (bude tam bohužel k vidění jen do 23. prosince). Snad se ten pán trochu poučí a přestane alespoň šplhat do oken tuzemských paneláků...

Tak a teď může být Ježíšek mnohem klidnější, Foto: isifa.com

Stylový sváteční týden přeje za celou redakci Jana "Divizna" Divišová

a nezapomeňte si vyhrát i stylovou párty:


Přečtěte si také