TopStar

20. dubna 2014 17:00

Týdenní drbárna ze světa slavných: Královský boj, Noid bude táta a Leonardo připomíná Titanic

Celý týden byl dost turbulentní... Jestli úplněk, či co... Známé osobnosti buď dělaly divné věci, nebo se jim zvláštní věci staly, případně nečekané věci vyplavaly na povrch.

1. Kate a William se nezdají

Vypadají, že se navzájem oslovují jen "Můj drahý" a "Zlatíčko", ale skutečnost bude zjevně úplně jiná. Docela věřím, že studentská historka o tom, jak Kate namalovala Williamův nahý portrét, dala mu ho k norozeninám a královnu z toho mohla klepnout pepka, je pravda. Jeden druhého si dokážou pořádně dobírat. Napřed si Catherine sice postěžovala, že jí William žluté šaty zkritizoval poznámkou, že vypadá jako banán... Netrvalo ale dlouho a oplatila mu to doporučením, aby si na hlavu dal vlnu alpaky (zrovna si jednu alpaku hladila), protože to potřebuje.

Zaostřeno na detail:

Catherine málokdy dělá chybu, ale tyhle sandálky na pláž zrovna pohodlné nebyly...

Každopádně: Pokud chcete vydržet celý den na nohou a vypadat elegantně, obujte si boty na klínku. Věřte Catherine, něco o tom ví...

2. Noid bude otec

Hmm... Zas až tak zvláštní věc to není. Je mu 33, věk akorát. Bude ovšem zajímavé sledovat, jestli Noid vymění motorku za pohodlný rodinný vůz a naroste mu pupek.

Snad NE! Tolik fešáků, po kterých by se dívala i Sophia Loren zase nemáme.

Ale ještě předtím... Obdivně pohlédne na Noida, Foto: Jiří Janoušek

Někteří slavní sexy chlapíci (bohužel) fotrovatí, ani nastávajícími otci být nemusí. Tuhle dovolenkovou fotku si Leonardo Di Caprio za rámeček asi nedá.

Leonardo začíná připomínat Titanic, Foto: profimedia.cz

3. Špatné zprávy - Sypaly se v týdnu jedna za druhou

Průšvih týdne:

VIDEO týdne: Už jste viděli, jak Geňa válí?

Výrok týdne: "Řekla mi, že musí zavraždit Hannah Montana." (zpěvačka Dolly Parton o své kmotřence Miley Cyrus a jejím chování v poslední době)

FOTO TÝDNE:

Veselé Velikonoce!, Foto: profimedia.cz

Šéfredaktorka Prima-Style.cz Jana "Divizna" Divišová, Foto: Picter

Autorka článku

Sdílejte článek
Štítky Leonardo DiCaprio fotka Titanik Jiří Janoušek

Přečtěte si také