TopStar

14. července 2013 11:40

Jan Miler

Týdenní svodka drbů ze života celebrit – Kam zmizel Travolta z Varů?

Redakce Prima style má zaostřeno na celebrity pěkně zblízka. Víme podrobnosti z jejich života a nenecháme si je pro sebe. Co se dělo minulý týden?

– Víte, kam zmizel herec John Travolta z Karlových Varů? Ve středu tančil v písku na pláži v Rio de Janeiru. Vysmátý a čerstvě ostříhaný.

– Divili byste se, co poslouchá krásná herečka Anne Hathaway za muziku. S přítelem Adamem Shulmanem si odnesla z prodejny album skupiny Duran Duran.

Anne Hathaway si užívá po boku Adama Shulmana pohodu Foto: isifa.com

– Konec dalšího fešáka. Herec a režisér Ben Affleck ukázal nevkusné dva zlaté zuby (v éře bílých plomb!) a výrazně ztloustnul.

Chce to modernějšího zubaře. Peníze by na to Ben měl. Nechápeme… Foto: isifa.com

– Vzorný táta Orlando Bloom se honil téměř celý týdnen za maličkým synem Flynnem v parku, zatímco maminka, modelka Miranda Kerr, pracovala.

Maličký Flynn už běhá, a slavný táta se pěkně zapotí Foto: isifa.com

– Dědeček Tom Hanks a jeho manželka Rita Wilson vyfasovali na hlídání pro změnu vnoučata, dvouletou Olivii Jane a miminko Charlotte.

Nedělní procházka v čele s dědečkem Tomem Hanksem Foto: isifa.com

– Vypadá to na přátelství mezi exmanžely. David Arguette se osobně zastavil za svou ex Courtney Cox, aby jí poblahopřál k režijnímu debutu. Třeba se ti dva k sobě vrátí, vždyť mají teprve osmiletou dcerku Coco.

– V letovisku St. Tropez je jako každý rok pěkně žhavo. Čtyřiačtyřicetiletý exmanžel Jennifer Lopez Mark Anthony vášnivě líbal milenku, modelku Chloe Gree, která je o dvaadvacet let mladší. Přímo na palubě jachty to sledovala její matka Tina.

– Zpěvačka Cheryl Cole pláče pro svého psa, kterého měla od dětství. Ten umírá na rakovinu a Cheryl se svěřila na sociální síti: „Trhá mi to srdce.“


Přečtěte si také