TopStar

4. srpna 2013 20:00

Týdenní svodka drbů ze života celebrit: Kolik bude dalších dílů Avatara? Víme to!

Hvězdám jsme permanantně v patách a žádné detaily nám neunikly. Takže například víme, že legendárního Avatara se chystají další tři díly. A že jedna z nejkrásnějších hereček světa čeká druhé dítě. Plus další drby!

Avatar zpátky do hry

Režisér James Cameron oznámil, že do roku 2016 hodlá natočit hned tři pokračování Avatara. Dost si troufá, bude totiž pracovat souběžně na všech nových filmech najednou. Motivace je jasná: peníze. První díl vydělal neuvěřitelné dva biliony dolarů a číslo ještě není konečné.

Lindsay Lohan vydržela v léčebně

Na rozdíl od Ivety Bartošové, která z Bohnic vlastně utekla a léčbu nedokončila, byla americká herečka Lindsay Lohan statečnější. V léčebně Cliffside Malibu Rehab Centre zůstala celých devadesát dní. Kéž by někdo přiměl Ivetu k podobné vytrvalosti.

Kate Hudson instruktorkou pilates

Herečka Kate Hudson má neobvyklý job. Na pláži v Santa Barbaře natáčela instruktážní video ke cvičení pilates. Dva roky po porodu je dcera hollywoodské star Goldie Hawn jako proutek. Na natáčení si vzala i mladšího syna Binghama.

Robbie bude muset hubnout

Hubne a přibírá, hubne a příbírá... S váhou je na tom zpěvák Robbie Williams jako na houpačce. Momentálně se díky spokojenému rodinnému životu pěkně zakulatil. Na koncertu v Miláně se ve čtvrtek potil ostošest. Padesát tisíc diváků na San Siru ale jásalo. Za koncert ale zhubne až pěk kilo.

Premiéra Šmoulů 2 – Modré šílenství pokračuje

Katty Perry zabodovala modrou róbou na premiéře Šmoulů 2. Nejen ji, ale také zpěvačku Britney Spears, která přivedla oba syny a jen zářila, si vzala na paškál naše módní policistka Leni. Jak dopadly, čtěte ZDE.

Megan Fox je znovu těhotná

Herečka Megan Fox, známá například ze ságy Transformers, čeká druhé dítě s manželem Davidem Austinem Greenem. Jen před deseti měsíci se jim přitom narodil chlapeček Noah.

Ronaldo se vytahuje

Fotbalista oslavil dvacet milionů fanoušků na sociální síti Twitter. Chlubil se s tím, kudy chodil. Jen čekáme, kdy mu kdo srazí hřebínek.

Souhvězdí Primy bude zářit

Jednou z nejpřitažlivějších hvězd, které se objeví na podzim na Primě, bude i Tereza Pergnerová. Prima představila novinky podzimního programu na čtvrteční tiskovce.

A na té tiskovce se děly věci! Šéfredaktorka Prima style Jana Divizna Divišová se například vydala s kamerou ptát Leoše Mareše na pěkně ožehavé téma JEHO PENÍZE. Podívejte se TADY, jak dopadla.

Další hvězdy Primy ve FOTOGALERII:

Chcete poznat svět slavných do detailu? Zkuste si TEST a zjistěte, co si obouvají.


Přečtěte si také