TopStar

3. listopadu 2013 16:09

Ivana Nádvorníková

UFO mise ve vile: Romana se modlí k zeleným mužíčkům! Zbytek osazenstva zmizel!

Ve Vile VyVolených dál pokračuje vězeňský režim. Jen role se pro dnešní den trochu proměnily. Věznici odpoledne trochu rozveselil charitativní úkol. Měli navlékat korálky pro děti. Jenže... víc než polovina osazenstva Vily zmizela! Co se stalo? Může za to Regina, její misie a zelení mužíčci?

Do Vily VyVolených dorazil dopis od Reginy. Vysvětluje v něm, že šla do Vily proto, aby lidem ukázala, že všechno je jinak, než si myslí, že všechno je řízené odjinud a že minulý pobyt ve VyVolených jí otevřel velké duchovní obzory. Psala také, že: ...úkoly, které dostáváte nejsou od toho, aby se doslova plnily, nechápu, že to nechápete... Dopis byl dlouhý, obsáhlý a bachařku Romanu opravdu dostal. Tak dlouhý záchvat smíchu snad ještě neměla!

"Zelení mužíčci, jestli opravdu jste, přileťte a vezměte si s sebou Reginu," prosila nahoru Romana.

"Ona je tu na misii," dodala Zdena.

"Kdo jí dobíjí energii? Mimozemšťan?" smála se dál Romana a dodala, že tu bude zřejmě brzy spousta zelených mužíčků, kteří budou uklízet, mýt nádobí a vůbec pomáhat.

"Zelení mužíčci, pojďte nám pomoct," prosila dál Romana při navlékání korálků mimozemské síly.

Jenže na charitu zbyla skoro sama. Asistovala jí jen Zdena a otrávený Honza, kterému se tahle ženská práce vůbec nelíbila. Vladko se necítil ve své kůži a prohlásil, že se mu chce blinkat. Zavřel se do ložnice a dalšího dění se vůbec neúčastnil.

Neúčastnili se ho ani další VyVolení. Ti totiž ve Vile vůbec nebyli! Unesli je Reginini mimozemšťani? Je to možné. Každopádně nejdřív ze všechno zmizeli v zásobovací místnosti, když se vydali hledat papírovou Evu. Do dokončení článku nebylo jasné, jestli se objeví.

Tři poslední trosečníci ve Vile zatím jásali, že jsou poslední ve finále a mají výhru skoro v kapse. Však se ještě ukáže...! Co?

Sledujte dnešní denní rekapitulaci na Prima love ve 21:20!

Sdílejte článek

Přečtěte si také