TopStar

14. listopadu 2014 11:20

Táňa Sáblíková

Ukrutně sexy Taťána Kuchařová: V kalendáři se fikaně odhalila!

Miss World Taťána Kuchařová opět předvedla, že je to kočka! Tentokrát jsou poodhalené fotografie součástí kalendáře a výtěžek z jeho prodeje půjde na Táninu nadaci.

Taťána Kuchařová nafotila unikátní kalendář Europe Easy Energy Calendar 2015, který je označován za českou obdobu proslulého kalendáře Pirelli. Za objektivem stál jeden z nejúspěšnějších módních fotografů současnosti Matúš Tóth. Role kmotra se na křestu spojeném s dražbou dvou exkluzivních velkoformátových fotografií ujal herec Viktor Preiss, moderátorkou slavnostní události byla Gábina Partyšová. Píseň, coby dárek a blahopřání k úspěšnému projektu, Taťáně věnovali a během večera zazpívali Livie Kuchařová, Ondřej Brzobohatý, Ondřej Ruml a Matěj Ruppert.

Autorský kalendář je výsledkem spolupráce energetické společnosti Europe Easy Energy s Nadací Taťány Kuchařové – Krása pomoci. Právě ve prospěch nadace, konkrétně na projekty Kontaktní místa, Dobrovolnictví v domácnostech seniorů a Terénní práce o.p.s. Krása pomoci, bude věnován výtěžek z dražby fotografií – více než 200 000 Kč! Kalendář Europe Easy Energy Calendar 2015 with Tatana Kucharova vychází v exkluzivní limitované edici pouhých 200 kusů, je neprodejný, jde o cennou sběratelskou raritu. „Je to můj v pořadí třetí autorský kalendář. Každý rok se na něm podílel jiný tým lidí – Marek Musil, američtí fotografové Riker Brothers a tento rok slovenský fotograf Matúš Tóth. Ráda bych tuto tradici zachovala i v následujících letech,“ konstatovala Taťána Kuchařová.

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také