TopStar

17. dubna 2015 11:02

Petr Cífka

ÚLET ROKU! David Hasselhoff v novém klipu rajtuje na dinosaurech mezi nácky, Vikingy a mistry kung-fu!

David Hasselhoff umí být víc cool i než Chuck Norris.

Hvězda Pobřežní hlídky a Knight Ridera se stala legendou pokleslé televizní zábavy. A o své brakové kořeny dál poctivě pečuje, jak vám naznačí neuvěřitelný klip True Survivor, který smíchal dohromady všechny myslitelné propriety – od estetiky arkádových videoher přes digitální dinosaury, vikingské polobohy, Adolfa Hitlera a jeho nacistické nohsledy až po gangstery, kung-fu bojovníky, co tváří v tvář nepřátelům skoro tančí, šílené výbuchy a nablýskané káry.

Zbláznil se snad David? Ne, spíš ví, čím oslovit mladé geeky, tak aby se těšili na osmdesátkovou akční komedii Kung Fury, která byla zčásti financována na KickStarteru. Videoklip True Survivor je titulním songem tohohle bláznivého projektu, který rozhodně zaujme spoustu diváků. Pro nás, co pamatujeme jeho ďábelský duet s Helenou Vondráčkovou, ale tohle je jen slabá polívčička...

---

Pikoška na závěr: V Knight Riderovi hrál David Hasselhoff hrdinu jménem Michael Knight. Náhoda tomu chtěla, že jeho exmanželka má aktuálně za muže chlápka jménem Michael E. Knight!


Přečtěte si také