TopStar

24. listopadu 2017 20:15

Uma Thurmanová ostře zkritizovala Harveyho Weinsteina

Zdá se, že skandál okolo Harveyho Weinsteina a jeho sexuálních obětí bude ještě dlouho hlavním tématem Hollywoodu. Pro tentokrát světového producenta doslova zadupala do země herečka Uma Thurmanová. ‚‚Zasloužíš si ten nejtvrdší trest!“ nebrala si servítky.

Herečka Uma Thurmanová na svém Instagramu popřála svým sledujícím vše nejlepší ke Dni díkuvzdání a při té příležitosti nešetřil se vyjádřila i k Harveymu Weinsteinovi. Časový odstup okomentovala hollywoodská hvězda tím, že potřebovala čas na uklidnění. ‚‚Říkala jsem, že jsem byla hrozně naštvaná a měla jsem k tomu důvody. Chci Vám všem popřát vše nejlepší ke Dni díkůvzdání. Všem kromě tebe, Harvey, tebe a všech těch, kteří tě kryli. Zasloužíš si kulku!“ napsala velmi ostře Thurmanová ve svém příspěvku.

H A P P Y T H A N K S G I V I N G I am grateful today, to be alive, for all those I love, and for all those who have the courage to stand up for others. I said I was angry recently, and I have a few reasons, #metoo, in case you couldn’t tell by the look on my face. I feel it’s important to take your time, be fair, be exact, so... Happy Thanksgiving Everyone! (Except you Harvey, and all your wicked conspirators - I’m glad it’s going slowly - you don’t deserve a bullet) -stay tuned Uma Thurman

Příspěvek sdílený Uma Thurman (@ithurman), Lis 23, 2017 v 12:58 PST

Právě společně s Weinsteinem spolupracovala sedmačtyřicetiletá herečka na veleúspěšných snímcích Pulp Fiction a Kill Bill. Před nedávnem se její kolegyně z natáčení Daryl Hannah přiznala, že byla dlouhou dobu obětí sexuálního násilí ze strany producenta. Herečka se jednou dokonce musela zavřít v hotelovém pokoji, aby ji nechal Weinstein být.

Uma Thurman, another of Weinstein’s victims? #UmaThurman, #UmaThurmanHarveyWeinstein https://stocknewsusa.com/2017/11/24/uma-thurman/

Příspěvek sdílený Stock News USA (@stocknewsusa), Lis 24, 2017 v 3:22 PST

Připomeňme, že o skandálech s někdejším hollywoodským lvem salónů se začalo mluvit na jaře letošního roku, kdy byl obviněn italskou modelkou Ambrou Battilanaovou ze sexuálního obtěžování. Později se vyjádřily také další hollywoodské herečky, které producent údajně obtěžoval. Persony jako Angelina Jolieová, Gwyneth Paltrowová, Lupita Nyong'ová a další otevřeně přiznaly, že i ony si svého času prošly nepříjemnými zkušenostmi s Weinsteinem. Celý případ se rozhořel o to více, když herečka Asia Argentová veřejně promluvila o tom, že ji Weinstein znásilnil. V současné době se všechna obvinění vyšetřují.

Sdílejte článek
Štítky Uma Thurman Instagram kritika sexuální obtěžování Harvey Weinstein den díkuvzdání

Přečtěte si také