TopStar

28. května 2015 15:36

Barbora Koukalová

Umí stárnout jako muži: Pártlová vypadá čtyři roky před čtyřicítkou lépe než jako dvacítka!

Byla nejvýraznější ženskou soutěžící v X Factoru z roku 2008, je dost výraznou zpěvačkou i dnes, i když je škoda, že nedostává tolik prostoru. Martina Pártlová slaví 36 let a umí stárnout tak, že jí roky navíc přidávají na kráse.

Už je to sedm let, co česká hudební scéna objevila Martinu Pártlovou, trochu halasnou divoženku, která někam přijde a všude je jí plno, minimálně ji nedokážete přeslechnout, protože při mluvení se z ní linou sexy zvuky někoho, kdo vypil galon whisky a do toho zblafnul deset krabiček startek najednou.

A ještě víc sexy to je, když začne zpívat.

Proto škoda, že Pártlová u nás nemá větší prostor, protože takový rockový hlas, jaký má ona, na naší scéně dost chybí. X Factor sice v té době nevyhrála, skončila čtvrtá, ale je to po Anetě Langerová nejvýraznější ženská soutěžící těchto pěveckých show. A to nejen hlasem, ale i zjevem.

Pártlová byla vždycky rajcovní takovým tím nestoudným způsobem, když jí bylo 28 let a ukázala se v televizi celému národu, byla to trochu Vivian z Pretty Womam, kamioňákům musela udělat radost, ale za to mohla poděkovat hlavně pošahaným kostymérkám, které z ní dělaly rajdu od silnice.

Naštěstí pak ale vzala svůj vzhled do svých rukou, hodně zhubla, pořídila si nová prsa a zvednuté trojky i sebevědomí způsobily, že Pártlová dokáže stárnout jak chlap – tedy roky navíc jí přidávají na kráse. A to se málokteré ženě povede.

Zkrátila vlasy, na hlavě jí sluší punk i cudné mikádo, obléká se velmi elegantně a nechodí ven bez rudé rtěnky. Právě teď je jí čerstvých šestatřicet a nevypadala nikdy lépe, i když vrásky už neskryje, ale právě proto.

Pohledu na vyžehlené voskové ksichty už máme všichni dost.

(bk)

Sdílejte článek

Přečtěte si také