TopStar

2. srpna 2013 10:11

Unikátní FOTO Kate: Z polonahého snu všech chlapů matka následníka trůnu

Když ji poprvé spatřil, měla na sobě poloprůsvitný model na charitativní přehlídce prádla v universitním městečku St. Andrews. "Kdo je ta dívka," ptal se princ William spolužáků. Teď mu porodila syna, následníka trůnu. A změnila se.

V době, kdy si William Kate všimnul, chodila tmavovlasá kráska na skotské universitě St. Andrews o rok výš než on. V roce 2002 se přidala k nápadu ostatních uspořádat přehlídku spodního prádla. V publiku získala nadšeného obdivovatele – poměrně plachého prince Williama, který studoval pod příjmením Wales. "Na první schůzce jsem se styděla," řekla Kate v jednom z prvních rozhovorů.

Ta fotka ji ale usvědčuje. Ve skutečnosti není žádná putička – Williamovi dokonce jednou dala k narozeninám jeho vlastní akt, který namalovala. A královnu Alžbětu mohla klepnout pepka, když se objevily její odvážné fotografie z bruslení, kdy si nacpala tehdy ještě krásně kulatý zadeček do miniaturních žlutých šortek.

V roce 2007 na jaře se Kate a William rozešli. "Potřebovali jsme si leccos ujasnit," komentoval to William. Brzy se ale dali zpátky dohromady přes společné přátele.

Stále se spekulovalo, kdy se William konečně vyjádří. Poddaní si dokonce v Británii vymysleli pro Kate přezdívku "Waitie Katy" – Kačka čekačka. Ale dočkala se. Oficiální zásnuby byly ohášeny v roce 2010, princ požádal Kate o ruku na dovolené v Keni, navlékl jí slavný prsten své matky Diany v přepočtu za 800 tisíc korun. "Asi tři týdny jsem ho nosil v batohu, čekal na vhodnou chvíli a stále se bál, že ho ztratím."

Přibližně někde tady skončila "Kate divoška" a začala přeměna na příjemnou, rezervovanou vévodkyni z Cambridge. Nejnovější role: Maminka.

jad

Sdílejte článek

Přečtěte si také