TopStar

29. července 2013 16:40

Dagmar Dandová

Úplně nahá Lady Gaga

Tentokrát žádný obleček z hovězího masa, ale jen a jen vlastní nahé tělo vystavila kontroverzní zpěvačka Lady Gaga (27).

Když se šplhala po žebříčku popularity, bylo pro ni důležité především šokovat. Postupně se její divoké kreace ze šatníku a z obličeje vytrácely. Nyní však opět chtěla své fanoušky překvapit. Po plastice obličeje a dokonalých křivkách se nechala nafotit úplně nahá na titulku V magazínu.

Rozhodně jí změna prospěla a vypadá lépe než kdy předtím. O Lady Gaga se dlouho tradovalo, že díky italským kořenům a velkému nosu k velkým krasavicím zrovna nepatří. Do velké míry tato tvrzení sama podporovala právě svými divokými outfity a doplňky. Tomu je však evidentně konec a po změnách vizáže přichází nová zpěvačka i s novým sexy půvabem.

Hudební ikona za poslední týdny neuvěřitelně zhubla a dostala se do dokonalé formy. Po plastické operaci nosu působí mimořádně dívčím dojmem a už nepotřebuje ani tunu make-upu. O tom, jak to zpěvačce prospělo, ví i své dvojice fotografů Inez & Vinoodh, která měla tu čest vyfotit Lady Gaga do V magazínu. „Světe, připrav se na naše záběry pro V magazín. Líbá IV,“ zněla slova pod odvážnou fotografií, kterou dvojice dala na svůj Instagram.

Zpěvačka na ní pózuje tak, jak ji stvořila sama příroda, a to i bez make-upu. Nejintimnější partie si Lady Gaga sice zakrývá svými dlaněmi, ale o to víc jsou fotografie vkusnější. Ovšem to by nebyla zpěvačka, aby veškeré focení bylo jen tak bez důvodů.

Lady Gaga totiž připravuje kampaň ke svému novému albu ARTPOP, které má vyjít 11. listopadu, a výsledný záběr s velkou pravděpodobností skončí právě na obalu desky, která je zpěvaččina třetí v pořadí.

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také