TopStar

14. října 2017 12:00

Markéta Škorňová

Ups! Kate Upton podcenila nástrahy moře, vlna sexbombu svlékla téměř donaha

Pětadvacetiletá kráska zrovna pózovala pro prestižní pánský časopis, když jí mořské vlny svlékly téměř donaha.

Slavná plnoštíhlá modelka Kate Upton na vlastní kůži zažila, jak nebezpečná může být práce před objektivem. Minulý víkend fotila titulku známého pánského magazínu Sports Illustrated na Arubě, na jednom z mořských útesů.

Oblečená jen velmi stroze- v lehké šifonové sukni s vlečkou a nahoře bez, byla plně soustředěná na práci. Když v tom se k útesu dostala velká vlna, která krásku smetla dolu. Ba co víc, moře z modelky strhlo sukni a Kate se tak zpět na „plac” vyškrábala jen v tělových kalhotkách.

Celý tým plnoštíhlé modelce přispěchal okamžitě na pomoc a ta tak brzy mohla pokračovat v práci. Nutno podotknout, že celý incident vzala s humorem a tak po zbytek dne byla na place cítit dobrá nálada.

Kate Upton je modelka, která je známá svými plnými, sexy tvary, a tak není divu, že je velmi často na obálkách pánských časopisů. Zájem je o ní jak jinak, než v kampaních na spodní prádlo. Ale vidět ji můžeme sem tam i na přehlídkovém mole. Je pravda, že tam je určitě v bezpečí před nástrahami moře, ale zase to není taková podívaná, nemyslíte?

Sdílejte článek

Přečtěte si také