TopStar

7. dubna 2014 10:30

Dagmar Dandová

Uršula Kluková: Vzbouřily se jí hormony?

Herečka Uršula Kluková (72) vypadá na svůj věk sice pořád dobře, ale že by se dala dohromady s třiadvacetiletým mladíkem? Komička se na veletrhu krásy vrhla na finalistu Muže roku Vojtu Zvěřinu a... dělala mu návrhy!

Kluková Vojtovi začala nanášet na obličej bahenní masku se slovy: „Já si ráda sáhnu na hezkého a mladého kluka, ale musí mít chariszma a být o pár let mladší. Vojta je přesně můj typ. Už jsem ho pozvala i do divadla na mé představení. Třeba pak zajdeme i na skleničku vína,“ zasnila se.

„Podívejte se, já mám chlapy kolem sebe ráda. Co z toho života jiného mám? Víte, ti mladí mi dodávají optimismus a chuť do života,“ smála se herečka.

Když Uršulu v pilné práci uviděla zpěvačka Petra Pudová, také nechtěla zůstat pozadu, a tak si vzala do ruky bahno a hledala někoho, koho by mohla napatlat. V dosahu byl zrovna zpěvák Martin Maxa, kterého ale víc než kráska s bahnem zaujalo liftingové sérum na vyhlazení a vypnutí pleti.

„To víte i já stárnu a ten věk mi jde stále nahoru. Musím se čím dál více udržovat svěží a v kondici,“ přiznal Maxa, který si domů odnášel nejvíce krémů na pleť ze všech přítomných hostů.

-dd-

Mohlo by vás zajímat

Sdílejte článek

Přečtěte si také