TopStar

3. ledna 2019 10:00

Usher se definitivně rozvádí!

Tak a je to definitivní. Zpěvák Usher (40) se sice rozešel se svou ženou Grace Miguel (49) už před 10 měsíci, fanoušci ale přesto stále doufali, že se dvojice umoudří a dá to zase dohromady. Teď ale unikla informace, že muzikant podal žádost o rozvod.

Je to 10 měsíců od jejich rozchodu a teď se začal konečně řešit rozvod. Grace Miguel je o 11 let starší Usherova bývalá agentka a brzy i bývalá žena. Muzikant s Grace začal chodit v roce 2008 hned po rozchodu se svou předchozí ženou Tamekou Foster. O rozvod však požádal až roku 2009 a zdůvodňoval ho tím, že více jak rok žije se svou tehdejší chotí odděleně. Po manželství s Tamekou zůstaly zpěvákovi dvě děti – synové Naviyd a Usher Raymond V.

‚‚Grace je moje partnerka a manažerka. Pomáhala mi projít skrz všechna úskalí a těžké životní období. Ona byla právě tou osobou, která mě podržela a pochopila moje problémy,‘‘ nechal se Usher slyšet ještě v roce 2014 pro časopis Billboard. V lednu 2015 se začalo mluvit o zasnoubení dvojice a v září došlo k jejich utajené svatbě, když pár odcestoval na romantickou dovolenou na Kubu.

Usher ale není svatoušek. V loňském roce čelil žalobám kvůli nakažení pohlavní chorobou, konkrétně genitálním oparem. V létě 2017 ho zažalovala jedna žena, že s ní měl sex, aniž by jí o nemoci řekl. O pár měsíců později se ozvaly další dvě dámy. Vše vyvrcholilo, když zpěváka obvinil i jistý muž.

Sdílejte článek
Štítky zpěvák usher

Přečtěte si také