TopStar

10. listopadu 2018 17:00

Markéta Škorňová

Úspěch se neodpouští: Lidé závidí luxus Zuzaně Belohorcové. Ta se s negativními komentáři nepáře

Bývalá moderátorka Zuzana Belohorcová (42) je krásná ženská, která za sebou má jak pracovní úspěchy, tak i ty osobní. Se svým manželem Vlastou Hájkem (42) se před pár lety rozhodli odstěhovat na slunnou Floridu, kde vychovávají své dvě děti. Není ale velkým překvapením, že zvláště v Čechách se úspěch neodpouští, a tak si do ní na sociálních sítích sem tam někdo nevybíravě rýpne. Zuzana se ale jen tak nedá!

Zuzana působí velmi sympaticky, ba co víc! Ona opravdu sympatická je! Jenže vysvětlujte to kde komu, navíc když bydlíte tisíce kilometrů daleko. Bývalá moderátorka je velmi populární na Instagramu, což s sebou ale kromě slov plných chvály na skvělé děti a dokonalou postavu, nese i nepříjemnosti v podobě závistivých a útočných komentářů.

„Milá Zuzko, vůbec nepochybuji, že jste dobrá máma, ale sleduji vás dlouho a nezlobte se za upřímnost, ale prezentace vaší rodiny a dětí není zdravá. Alespoň na mě to působí povrchně a přehnaně. Vaše prezentace už působí na moji osobu trapně. A není to závist,“ napsala jedna z uživatelek Instagramu.

Jestli čekáte, že Zuzana patří k těm celebritám, které negativní komentáře maží, tak se pletete. Zuzana umí být totiž pěkně ostrá.

„To, jak prezentuji svůj život a lásku ke své rodině a dětem, je jenom moje osobní věc. Dám vám jednu dobrou radu. Stačí nesledovat. Hodně štěstí,“ odpověděla Belohorcová.

A je to. A jde to. Po pár letech strávených ve Spojených státech už Zuzka od Američanů pochytila jejich věčně dobrou náladu, ochotu pomáhat a stále se smát od ucha k uchu. I to je jejím klíčem k tomu, jak si z těchto negativních komentářů nelámat hlavu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také