TopStar

16. června 2018 13:29

Ilona Blašková

Utajená milenka Václava Havla odhalila deník. Tohle se Dagmar líbit nebude!

Určitě si všichni vzpomínáte, jak před několika lety vyšla skandální Tajná kniha od spisovatelky Ireny Obermannové (56). Šlo o román, který byl inspirovaný milostným poměrem spisovatelky a exprezidenta Václava Havla. Teď vyplula na povrch informace, že Irena nebyla jedinou Havlovou milenkou.

Psychoterapeutka Jitka Vodňanská (73) ve svém díle Voda, která hoří, jmenovitě hovoří o Václavu Havlovi (†75) jako o svém milenci. Milostný poměr prý udržovali v době, kdy byl zadaný. Vodňanská nikdy nechtěla o letitém vztahu s prezidentem moc mluvit. Až do teď. Sedm let od jeho smrti se rozpovídala o detailech z jejich života.

Josef Danisz, Ivan M. Havel, Václav Havel, Jitka Vodňanská, Anna Šabatová

Posted by Petr Holcner on Friday, June 8, 2018

NOVINKA Voda, která hoří Jitka Vodňanská Nakladatelství Torst Doporučená cena : 498,-Kč Obsáhlá vzpomínková kniha...

Posted by Knihkupectví Academia on Wednesday, June 13, 2018

Když se Václav Havel v roce 1983 vrátil z vězení, tak mu jeho manželka Olga Havlová (†62) přiznala, že se schází s hercem Janem Kašparem (†60). Havla se to hluboce dotklo a vyhledal vnadnou psycholožku, která mu padla do oka už před zatčením. Olga mu jeho nevěry trpěla a sám Havel se jí měl potřebu o jeho záletech svěřovat. Jejich milostný trojúhelník trval až do roku 1996, kdy Olga Havlová zemřela.

Poté vstoupila do jeho života Dagmar (65). A ta další ženu nehodlala trpět! „Jsme na gauči, masíruju mu chodidla. Volá Dáša Veškrnová. S upřímností sobě vlastní jí Václav řekl: 'Je tady Jiti.' Nevím, co bylo na druhé straně telefonu. Rozpačitě položil sluchátko a poprosil, abych odešla. 'Promiň, raději odjeď. Ona je taková hysterická. Mohla by přijet a ztropit tady scénu.' A ty Václav neměl k smrti rád…“ líčí ve své knize Vodňanská. Jejich vztah skončil v den svatby s Dagmar. „Jiti, já jsem se oženil. Vzal jsem si Dášu,“ ukončil jejich poměr.

Sdílejte článek

Přečtěte si také