TopStar

8. srpna 2018 10:21

Utajená svatba! Martin Trnavský se konečně oženil

Konečně se vzali! Ano, řeč je o herečce Báře Munzarové (46) a jejím dlouholetém partnerovi Martinu Trnavském (48). Po deseti letech se dvojice rozhodla svůj vztah uzákonit. K veselce došlo v sobotu na zahradě vily Munzarových v pražských Modřanech.

‚‚Přišel ten správný čas. Svatba byla jen v úzkém rodinném kruhu, taková zahradní slavnost,‘‘ okomentoval nadšeně utajenou svatbu ženich. I když se dvojice zasnoubila už před sedmi lety, k oficiálnímu kroku se odhodlala až teď. Pár je jedním z nejukázkovějších párů českého showbyznysu a pokud to takhle půjde dál, vypadá to na společné šťastně strávené stáří.

Na zahradu rodinné vily Luďka Munzara (85) a jeho ženy Jany Hlaváčové (80) v Modřanech bylo pozváno kolem dvaceti hostů a dvojice zmínila, že pozvala jen ty nejbližší. Martin se s Bárou poznal při natáčení, okamžitě prý proběhla jiskra a od té doby jsou zkrátka spolu. I přesto, že hraje Martin Trnavský v seriálech, ještě raději má svou dramatickou práci. ‚‚Herectví je velmi očisťující pro emotivního člověka, jako jsem třeba já, který potřebuje vstřebané věci ventilovat. Baví mě pozorovat a mít názor. Nejsem jen zaměstnanec divadla, rovnou se ho snažím vytvářet.‘‘

Co se Báry týče, ta se narodila v Praze roku 1971 do rodiny slavného Luďka Munzara a Jany Hlaváčové. Dalo se tedy očekávat, že se Bára bude věnovat také herectví. Po základní škole šla studovat gymnázium, a poté se dala na Fakultu tělesné výchovy a sportu. Na druhou přihlášku si vybrala herectví na DAMU, i když, to se překvapivě moc nelíbilo jejím rodičům kteří příliš netoužili, aby se Bára dala na herectví.

Sdílejte článek

Přečtěte si také