TopStar

17. září 2014 12:50

Táňa Sáblíková

Uteč, kdo můžeš! Mašlíková s Dvořákovou vzaly do ruky zbraň a chtěly zastřelit Kožíška

Přestože slavil narozeniny, musel se kouzelník Pavel Kožíšek bát o holý život. Hanka Mašlíková a Martina Dvořáková se ozbrojily a zamířily své zbraně na svého šéfa! Čím se provinil?

Holky si z něj udělaly živý terč ve střelnici poté, co se mu nepovedlo jim vystřelit ani jednu růži. „Na jevišti střílím lidi z děla levou zadní, ale tady ve střelnici to byla fakt ostuda.“ Kouzelník prohrál sázku, a tak se musel na místo růží postavit sám. Nebyl to příjemný pocit, když na vás někdo byť z legrace z takové blízkosti míří. Hlavně ani holky v tu chvíli nevěděly, jestli mají nabito. Naštěstí modelky svého principála, který na líbeznickém posvícení oslavil svoje 44. narozeniny, nepicly. „I když někdy na ránu, jako každý šéf, je,“ vtipkovala Hanka Mašlíková. „Kožíšek je úplně posedlý dochvilností a já z něho mám už chronické tiky. Každý se bojí do divadla přijít byť o minutu pozdě.“

Kouzla a čáry budou v rodině Kožíšků i poté, co s nimi Pavel skončí. Starší syn Matyáš se totiž potatil a už také kouzlí. Na posvícení, kde se tradičně slavily i narozeniny Divadla kouzel, také předvedl několik kouzel. „Vždycky jsem měl zásadu, že si práci, tedy kouzla a rekvizity neberu domů,“ vysvětlil Pavel Kožíšek. „Nenašli byste u mě doma jedinou rekvizitu. Poslední rok ale máme s manželkou pocit, že žijeme ve skladišti rekvizit. Matyáš z divadla natahal domů spoustu těch, které nepoužívám, a my o ně úspěšně všude zakopáváme. Chová se jako tvrdá konkurence, kdy mě úspěšně a systematicky psychicky mučí. Když už si potřebuju od práce odpočnout a svalím se do gauče, že budu chvíli relaxovat, tak přijde s navenek dětsky nevinným úsměvem a řekne. Tati a teď budeme kouzlit,“ smál se Pavel Kožíšek.

A co je nového u Hanky a Markéty? Obě kouzelnice a modelky jsou momentálně nezadané. Modelka Martina Dvořáková se rozešla s exmanželem moderátorky Kateřiny Kristelové hokejistou Martinem Tůmou. „Užívám si svobody a do žádného vztahu se nyní neženu.“ Hanka Mašlíková dala zase už před časem vale fotbalistovi Michalovi Kadlecovi. „Ono není ani kam spěchat. Protože děti stejně mít nemůžu,“ vysvětluje Hanka Mašlíková. „Mám je zakázaný. Pavel Kožíšek má totiž zásadu, že modelky u něho kouzlí do dítěte. Ale vážně. Už sedm let jsem v týmu divadla a nedokážu si představit, že jednou tu rodinou opustím“, říká Hanka Mašlíková.

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také