TopStar

21. března 2018 15:00

Ilona Blašková

Už dávno neplatí, že na přehlídkovém mole vévodí krásky s váhou mouchy

Už dávno neplatí, že módnímu molu vévodí krásky s muší váhou, nebo ty, které ještě ani nemají občanku! V rámci "Mercedez Benz Prague Fashion Weeku" své XXL křivky ukázala modelka Bára Bartáková. A svým šarmem okouzlila 70letá Michaela Křivánková.

Nová kolekce návrháře Lukáše Lindnera byla oslavou ženskosti. Spektrum ženské krásy bylo opravdu velmi široké. Modely předvedla i manekýnka ze šedesátých let Michaela Křivánková.„Ty vysoké podpatky jsem neměla dlouho na sobě. Zvažovala jsem a dlouho mi to trvalo, než jsem řekla ano. Je to přece jen dost dlouhá doba, co jsme byla naposled na mole. Pak jsem se do toho dostala. Je to neskutečný, protože když ty holky upaží, tak já proběhnu,“ řekla modelka v letech. Jedna věc paní Michaele ale úplně nesedí. Rychlé chození a přísné, naštvané výrazy nejsou pro ní.

Lukas Lindner měl ale v rámci své přehlídky hvězdy dvě. „Bára Bartáková je, já to nerad používám, ale je to oficiální terminus technicus - XXL modelka, která působí v Londýně. Je velmi slavná a její práce oslavuje křivky,“ prozradil návrhář.

Bára teď za půl roku několik kilo shodila, protože najela na zdravý životní styl. Tak snad se její hezké křivky nevytratí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také