TopStar

6. června 2019 14:38

Markéta Škorňová

Už je to tady: Ewa Farna porodila chlapečka! Dostal krásné jméno

Zpěvačka Ewa Farna (25) porodila v příbramské nemocnici chlapečka, kterého má s manželem Martinem Chobotem (30). Maminka i miminko jsou v pořádku.

Je to sotva pár hodin, co jsme vás informovali o nápadně velkém těhotenském bříšku zpěvačky. Spousta fanoušků si díky nejnovější fotografii Farne myslela, že snad čeká dvojčátka. „Z fotek se vždy nejlíp soudí, na to jsem byla zvyklá i před těhotenstvím. Vždyť jsem to hned na začátku řekla: čekám kluka. A přesto hodně lidí dle fotek je schopno mě přesvědčovat, že to budou dvojčata. To by břicho vypadalo fakt jinak,“ odpovídala fanouškům Ewa.

Jenže dnes je už všechno jinak! Podle našich informací měla zpěvačka porodit v příbramské nemocnici! Chlapeček navíc dostal opravdu královské jméno - Artur.Na svém instagramovém profilu se Farna již pochlubila fotkou vlasatého chlapečka, a k fotce připsala vzkaz. "Artuś. Před pár dny jsem se stala mámou. Poprosím o respektování toho křehkého období pro každou mamku, našeho soukromí i klidu. Jsme zdraví a šťastní," napsala zpěvačka.

Zajímavé je, že ve svém vzkazu na Instagramu napsala zpěvačka Artuś s čárkou nad "s", ale v hashtagu již uvedla jen "Artur". Historie říká, že staročeskou podobou jména Artur je Artuš. Chobot junior tak má na výběr rovnou ze dvou krásných tvarů svého jména.

Zpěvačka Ewa Farna oznámila své těhotenství koncem února a rozhodla se pro velmi originální způsob. Společně se svým manželem natočili videoklip, na kterém jsou záběry jejich zásnub, svatby a v neposlední řadě svatební cesty. Právě tam je vidět, jak si zpěvačka láskyplně drží těhotenské bříško. Později Farna oznámila, že s manželem Martinem Chobotem čekají syna.

Sdílejte článek

Přečtěte si také