TopStar

19. prosince 2017 00:10

Už nestojí ve stínu své slavné tety: Mladá herečka vystavila své sexy tělíčko!

I když ještě nemá na kontě Oscara, ani filmový hit jako Pretty Woman, neteř Julie Roberts (50) se začíná hlásit o slovo! Krásná Emma Roberts má talent, nádhernou tvář i pořádně sexy tělo.

Šestadvacetiletá herečka, kterou diváci mohou znát ze seriálů American Horror Story, Scream Queens, ale také z filmu Kokain, kde po boku Johny Deppa odstartovala svou kariéru, byla fotografem nachytána na pláži v Miami.

Emma se nemá rozhodně za co stydět, má luxusní postavu, i když extrémně dlouhé nohy jako má její teta bohužel nepodělila. I přesto, že má dokonalé tělo, na pláži to s odhalováním zrovna nepřeháněla. Ba co víc, nedávno se pro magazín Shape svěřila, že v minulosti nebyla se svým tělem spokojená. „Měla jsem komplexy ze své výšky. Teď už jsem ale se svými centimetry smířená,“ prozradila.

Emma na rozdíl od její dlouhonohé tety měří pouhých 157 centimetrů, což opravdu není závratná výška. Je to o celých 18 centimetrů míň, než výška její slavné tety. I přesto má ale půvabů na rozdávání, co říkáte?

Sdílejte článek

Přečtěte si také