TopStar

15. května 2018 11:20

Už v létě se bude rodit! Tenistka Vaidišová předvedla bříško

Tenisová hvězda Nicole Vaidišová (28) se těhotenským bříškem moc často nechlubí. Teď ale udělala výjimku a zveřejnila fotku v plavkách na svém Instagramu. Miminko, které čeká s kolegou z oboru Radkem Štěpánkem (39) bude na světě co nevidět.

Nicole přidala na Instagram příspěvek z Čapího hnízda, na které ukázala zakulacené bříško a naprostou pohodu. Na snímku působí spokojeně a relaxace u bazénu na spokojenosti jen přidává.

Zda půjde o holčičku nebo o chlapce zatím dvojice nezveřejnila.

‚‚Jsme rádi, že se s vámi můžeme podělit o radostnou zprávu, že se v létě dočkáme našeho přírůstku do rodiny a zároveň odhalit první pořízený dupačky do šatníku miminka,‘‘ napsala radostnou zprávu nadšená budoucí rodička už dříve na svém Instagramu.

Dvojnásobný vítěz Davisova poháru a bývalá sedmá hráčka světa se sice roku 2010 vzali, o tři roky později ale přišel rozvod. Dohromady se dali opět v únoru 2016. Zatímco osmadvacetiletá Vaidišová si v současnosti užívá tenisového důchodu, o 11 let starší Štěpánek v současnosti trenérsky vypomáhá Srbovi Novaku Djokovičovi. No a zda znovu dojde mezi někdejšími manželi ke svatbě, to se nechme překvapit.


Přečtěte si také