TopStar

18. dubna 2013 16:50

Dagmar Dandová

Už víme, proč to Daře s Matějem neklapalo: Nežrali!

Moderátorka a spisovatelka Petra Lekešová Krajčinovič (42) si pozvala na křest své knížky Paličkou praštěná kuchařka vol. 1 expartnera Dary Rolins Matěj Homolu (39) a prozradila, že příčinou rozpadu jejich soužití mohlo být to, že nejedli.

Podívejte se pozorně na oba dva a řekněte si, z čeho jsou asi živi. Já si myslím, že žijí z prány (sanskrtské slovo znamená dech – pozn redakce). Darina s Matějem váží dohromady asi 58 kg a nejsem si jistá, že by společně nebo i jednotlivě „ujížděli“ na jídle. Jak znám Matěje, ten má hlavu nastavenou jinak, a Darinu neznám, ale co se tak semílá v hudebních kuloárech, patří k „nežracím a hýbacím se typům,“ řekla Petra Lekešová Krajčinovič, která má k Homolovi velmi blízko.

Frontman skupiny Wohnout Matěj Homola má s popovou hvězdou Darou Rolins dceru Lauru (5). Po rozchodu požadoval zpěvák u soudu střídavou péči, ale nakonec se s Rolins domluvili na vlastních pravidlech, která byla únosná pro oba.

Podle „praštěné“ kuchařky bylo období rozchodu pro Homolu nesmírně těžké i kvůli zájmu médií. „Matěj byl špatný z toho, že nemohl jít ven ani se smetím, aniž by na něj fotografové nemířili kanóny. Bylo to pro něj vysilující. Všichni kolem něj jsme byli celkem zaskočení, včetně spousty muzikantů, že si začal s Darinou, takovou mediální mickou. Kluci na jejich vztah nahlíželi skrze mužskou optiku a my ženy, které Matěje známe, jsme tušily, že tahle neslučitelná dvojice nebude mít na růžích ustláno. Potvrdilo se.“

Sdílejte článek

Přečtěte si také