TopStar

28. května 2018 10:44

Už za pár hodin dojde k hvězdné svatbě! Karolina Gudasová se provdá za hokejistu Michala Neuvirtha

Už v úterý 29. května si řekne zpěvačka Karolina Gudasová (25) ‚‚ANO‘‘ se svým milým, hokejistou z NHL a otcem její dcerky Michalem Neuvirthem (30). Svatba nebude jedna, nýbrž hned dvě! A jak to celé zamilovaní plánují?

‚‚První svatba se uskuteční pozítří na radnici v Ústí nad Labem a bude pouze v rodinném kruhu, bude nás celkem s rodiči a svědky dohromady devět,‘‘ nechala se dívka slyšet. Nebude to ale jediná svatba, o kterou půjde. Ta druhá se odehraje na jedné z řeckých pláží, kam dvojice odletí začátkem června. Ta bude podstatně okázalejší a plánuje se na zhruba 30 lidí.

Co se svatebních šatů týče, Karolina má jasno. ‚‚Svatební šaty obléknu z dílny mé kamarádky módní návrhářky Kamily Vodochodské, která je navrhla přesně podle mého zadání.‘‘ A jaké bude tmavovlasá kráska po svatbě používat příjmení? ‚‚Příjmení budu mít po svém manželovi, takže od úterý budu oficiálně paní Karolina Neuvirthová, už se moc těším, že celá rodina budeme mít společné příjmení.‘‘

Je zajímavé, jak se zpěvačka a hokejista poznali. Společně s Michalem v Philadelphii hraje také Radko Gudas, který je Karolíniným bratrem. No a právě ten vše zinscenoval. ‚‚Naše první rande bylo se svolením bráchy a šli jsme na moc hezkou večeři. Bohužel jsme tam potkali pár spoluhráčů, takže o tom hned druhý den věděl celý tým,‘‘ nechala se slyšet Karolína s úsměvem na tváři.

Sdílejte článek
Štítky hokejista svatba

Přečtěte si také