TopStar

30. března 2014 08:50

Dagmar Dandová

„Už žádnej zpěv, jenom rap!“ - česká Nicki Minaj již v neděli ve 20:15 na Primě!

Dvacetiletá Nicola Leová z Plzně alias Nici Lee se hudbě se věnuje od 10 let. Na pódiu předvedla rap i zpěv – jedno z toho jí naši porotci zakážou! Hádejte, co z toho to bude!

„Rapování se věnuju už nějakou dobu, trošku se to ale bojím ukázat před porotou, aby mě nevyhodili, když je to pěvecká soutěž,“ svěřila se nám Nici. Kromě hip hopu má ráda Michaela Jacksona a ona sama má i zajímavý původ:

„Otec je Vietnamec a maminka Romka, já se ale narodila v Česku. Kvůli svému původu jsem si prožila i šikanu - studovala jsem oděvní design a ve třídě byly samý holky. Zjistila jsem, že už ani není dobrý říkat, odkud jsem – když jsem to řekla, hned bylo zle! Musela jsem ze školy už v prvním ročníku odejít, protože to byly samý rasistický nadávky. Dokonce jsem to řešila s třídní učitelkou, ta mojí prosbu o pomoc ale úplně ignorovala! Mamka to šla do školy řešit, ale sama zjistila, že mi ve škole nikdo nepomůže, že by mi nikdy nedaly pokoj!“

Nici na pódiu X Factoru zarapovala/zazpívala písničku od Nicki Minaj – porotci byli z části nadšení, z části naprosto zděšení. Co jí zakázali? Dívejte se!

Video: Rapující Niki Lee

Sdílejte článek
Štítky škola zpěv rap porotce Nicki Minaj Michael Jackson

Přečtěte si také