TopStar

8. března 2018 12:27

Ilona Blašková

V Brně se koná Motosalon, na který vyrazil i náš moderátor Tomáš Hauptvogel

Kolega Tomáš Hauptvogel měl před třemi lety těžkou bouračku na motorce. Máme to v paměti ještě poměrně živě. Hojení a celková rekonvalescence trvaly poměrně dlouho. Jeden by řekl, že teď už se na motorky ani nepodívá, zvlášť když se za pár týdnů stane tatínkem. Ale to by nebyl Tomáš!

Všichni, kdo mají cokoliv společného s motorkami, budou od čtvrtka do neděle v Brně! To je jasné. Tomáš nám prozradil, že k silničním super strojům nebude chvátat. Miluje crossové motorky. Rád s manželkou jezdil na víkendy a objevoval svět. Motorka je pro Tomáše symbolem svobody.

Na brněnském výstavišti bude spousta mistrů svého oboru. Show předvedou ti nejlepší kaskadéři nebo jezdci Moto Gymkhany. „Je to úžasná věc, ale neumím to. Něco jsem jako už obkličkoval, ale není to můj “cup of tea“. Asi jsem už na to starý. Motorka na který se dá objet svět, to mě baví. Nebo nějaký kafáč se, kterým se dochrchlám někam před hospodu. Tam to postavím a prostě - holky to je moje motorka!“ řekl se smíchem Tomáš.

Tvářemi Motosalonu jsou herci Pavel Liška a Jan Révai. Ti momentálně brázdí na motorkách Mexiko, kde natáčí pro Primu nový pořad Vandráci. V Brně ale budou a to díky telemostu. „Honza s Pavlem žijí sen nás všech, co jsme kdy jezdili na motorce. Komu se to podaří? Už se moc těším, co přivezou a co pošlou za záběry. Doufám, že si to pořádně užijí. Mají jedinečnou možnost to všechno vidět a zažít. Ale hlavně ať na sebe dávají kluci pozor,“ dodal Tomáš.

Sdílejte článek

Přečtěte si také