TopStar

10. dubna 2018 11:34

Ilona Blašková

V divadle Broadway měla premiéru hra s názvem Na dotek

Možná jí znáte zfilmovanou s kráskami Julií Roberts a Natalií Portman. V roli striptérky se představila Anička Stropnická, a krásnou fotografku Alici si zahrála Jitka Ježková.

Na premiéru hry Na dotek dorazila i naše moderátorka Klára Doležalová, která je zvědavá hlavně na herecké výkony Jitky Ježkové. „My se známe strašně moc let. Ona bydlela v domě, ve kterém bydlela moje babička, kterou jsem velmi často navštěvovala. A měla vždycky informace, jak jim ta malá roste, takže jsme skoro jako rodina," prozradila Klára.

Jitka se divákům představila jako osudová žena Pavla Baťka a Tomáše Havlínka. V milostném čtyřúhleníku jsou postavy téměř posedlé tím, říkat si za každou cenu pravdu do očí. Může to způsobit víc škody než užitku? „Já myslím, že ano. Tady přinášíme i důkazy, že tu pravdu někdo vyžaduje a pak ji nedokáže unést,“ řekla Jitka Ježková.

Anna Stropnická se kvůli roli dívky, která si vydělává v nočním klubu, musela naučit pózy přímo od profesionální tanečnice. A věřte, že svlékat se před plným jevištěm, ve kterém navíc sedí váš otec, není jen tak. „Já mám vždycky největší trému, než to předvedu poprvé. S kostýmem a s tím feelingem. Abych se u toho cítila a vypadala dobře. To jsem se styděla nejvíc. A pak už na té premiéře je tolik stresů, že ani nemyslím na to, že to uvidí moje rodina,“ řekla herečka.

Na dotek je hra o současných vztazích plných sexu, komplikací, nevěry, lží i intrik. A protože se tu často objevují i vulgarismy, na své si tu přijdou hlavně otrlí diváci. „Myslím si, že rozhodně je odvážná. Sprostých slov je tam hodně. Nejsou tam jen tak pro nic za nic. Ukazují syrovost a realitu života, protože my takhle chtě nechtě mluvíme,“ řekl herec Tomáš Havlínek.

Pavel Batěk má postavu zhrzeného manžela, kterého žena podvede a on se jí začne mstít. Vidí rozdíl mezi ženskou nevěrou a tou mužskou? „Tak jako z chlapského hlediska bych řekl, že jo. Ta ženská je horší. Ale ženy to zase vidí jinak," prozradil Batěk.

A jestli chcete soutěžit o vstupenky na reprízu, podívejte se na náš facebook, kde najdete soutěžní otázku. Hrajeme celkem o 6 lístků.

Sdílejte článek

Přečtěte si také