TopStar

24. ledna 2018 11:42

V Irsku proběhl pohřeb Dolores O'Riordan

Není to tak dávno, co proběhlo smuteční rozloučení se zpěvačkou hudební kapely The Cranberries Dolores O'Riordan. K obřadu došlo v jejím rodném městečku Ballybricken. Rozloučit se s hvězdnou dívkou přišly stovky lidí včetně jejích příbuzných: matka, tři dcery, bývalý manžel Don Burton i partner Ole Koretsky.

Smuteční obřad proběhl v kostele, kde kdysi Dolores zpívala v místním sboru. Na počest zpěvačky se z kostela při začátku pohřbu ozýval duet Ave Maria, který O'Riordan kdysi nazpívala s Lucianem Pavarottim. V den pohřbu majitelky hvězdného hlasu pouštěly na její počest i irská rádia píseň kapely The Cranberries When You're Gone.

Na ceremoniál dorazil zpěvaččin bývalý manžel Don Burton a jejich 3 společné děti Donny, Dakota a Molly. Také se objevila Doloresina matka Eileen a poslední partner a muzikant Ole Koretsky. Členové kapely The Cranberries navštívili zpěvaččinu matku ještě ráno téhož dne před pohřbem.

Připomeňme si, že šestačtyřicetiletá zpěvačka irské rockové kapely The Cranberries Dolores O'Riordan náhle zemřela v Londýně. Je známo, že mrtvé tělo zpěvačky bylo nalezeno v hotelovém pokoji. Podle oficiálního vyjádření spolupracovníků Dolores byla v Londýně kvůli zvukovému nahrávání. Dolores trpěla mnoha onemocněními a poruchami: bipolární poruchou, alkoholismem, bolestmi zad a především depresemi.

Vyšetřování zpěvaččiny smrti se odložilo na 3. dubna, kdy budou známy výsledky expertizy. Velitelství Metropolitní policie Scotland Yard oficiálně zveřejnilo, že smrt zpěvačky Dolores O'Riordan není nijak podezřelá, bude se tedy nejspíše jednat o přirozenou smrt.

Sdílejte článek

Přečtěte si také