TopStar

2. července 2018 15:05

Ilona Blašková

V jakém luxusu si vozí zadky světové celebrity?

Být světovou celebritou s sebou přináší řadu výhod, mezi které samozřejmě patří i život v luxusu. Drahá auta, vlastní tryskáče nebo jachty za miliony dolarů patří k jejich běžné výbavě.

Rapper Jay-Z dostal soukromé letadlo Bombardier Challenger od manželky Beyoncé. Cena letounu je vyčíslena na čtyřicet miliónů dolarů. V tryskáči je obývací pokoj s koženým nábytkem, ložnice, kuchyň a dvě koupelny. Tihle dva si na luxusní dary potrpí. Beyonce dostala od manžela k narozeninám Rolls Royce z roku 1965.

Leonardo DiCaprio není žádný troškař. Koupil si dokonce vlastní ostrov. Kolem něj se často prohání na své moderní jachtě. Ta pojme až dvanáct hostů a devět členů posádky. Nechybí v ní bar, vířivka nebo vinný sklípek. Největší a nejdražší jachtu na světě ale vlastní ruský oligarcha Andrey Melnichenko. Jeho Sailing Yacht má hodnotu neuvěřitelných jedenáct miliard korun. Její stěžně jsou údajně vyšší než Big Ben v Londýně.

Kdo se může pochlubit tím, že už ve čtyřiadvaceti letech řídí Lamborghini? No přeci Justin Bieber! Tohle žihadlo v trochu nezvyklé mátové barvě je prý zpěvákovo nejoblíbenější auto z jeho soukromého vozového parku.

A tohle už je Pamborgini, tedy Lamborghini za deset milionů korun, které si nechal jeden britský podnikatel polepit vnadnou herečkou Pamelou Anderson. I takové kousky můžete vidět na londýnských silnicích.

Na růžová autíčka si potrpí barbína Paris Hilton. Ta má v garáži hned osm aut, která střídá, jak podle nálady, tak podle outfitů. Tohle Bentley za šest a půl milionu je ale její srdcovka.

Za to tenhle fešák je skromný hoch! I když hollywoodský herec Orlando Bloom vydělává miliony dolarů, luxusní káry ho moc neberou. Raději se projíždí na svém kole, a jako správný cyklista má i odpovídající úbor!

Sdílejte článek