TopStar

10. ledna 2019 12:58

Markéta Škorňová

V karlínském Foru bude už tuto sobotu řádit polská kapela Behemoth: Máme pro vás lístky!

V rámci tour Ecclesial Diabolica vystoupí již tuto sobotu 12.1. v pražském Foru Karlín polská metalová kapela Behemoth. Tyto pekelníky, kteří se řadí k nejvýraznějším představitelům black deathu, můžete vidět na vlastní oči! Máme pro vás 2 vstupenky na sobotní koncert! Stačí se zapojit do soutěže na Facebooku Top Staru.

Polská kapela Behemoth svou kariéru započala již na začátku devadesátých let black metalem. V současné době je již ale zcela jistě můžeme zařadit mezi nejvýraznější představitele black deathu.

Behemoth se účastnili mnoha festivalů a jezdili turné s metalovými velikány jako Glennen Danzig, Deicede či Marilyn Manson.

Sám frontman polské kapely Nergal je zajímavá osobnost. Vyhrál boj s leukémií, zasedá jako porotce pro soutěž obdobnou naší Superstar, vlastní barbershop a krom toho všeho je považován za trendsettera a obrovského businessmana. V neposlední řadě je tedy skladatel a muzikant v blackdeathových Behemoth a také v dark country projektu Me and That Man.

A tihle ďáblové se už v sobotu představí v karlínském Foru, kde fanoušky dozajista čeká show dotažená do posledního puntíku, jak už je to u této kapely zvykem. Tak neváhejte a soutěžte s námi o vstupenky na koncert!

Sdílejte článek

Přečtěte si také