TopStar

13. dubna 2018 20:00

Ilona Blašková

V kinech se brzy objeví příběh o legendárním drogovém králi Pablo Escobarovi

Penélope Cruz se představuje v novém filmu se svým manželem oscarovým hercem Javierem Bardemem. Zatímco soukromí si bedlivě chrání, před kamerou se nebojí zapojit i do vášnivých milostných scén. A když to celé ještě zabalíte do skutečného příběhu legendárního kokainového krále Pabla Escobara, úspěch jejich nového filmu bude jistě zaručen.

Příběh legendárního zločince Pabla Escobara, který staví domy pro chudinu, ale zároveň je známý narkobaron, je magnetem pro filmaře. Nejdříve vznikl jako seriál a teď míří na filmová plátna. Neobyčejně charismatického záporáka ztvárnil Javier Bardem, který před zraky diváků předvede bouřlivý milenecký vztah se svou životní partnerkou Penelope Cruz. Ta hraje slavnou novinářku. „Je strašně důležité do toho nedávat osobní rovinu. Zvlášť když hrajete s partnerem. Vždy si musím říct - tohle je realita a tohle už fikce,“ řekla půvabná herečka.

„Bylo to, jako když si malé děti hrají. Pro nás bylo důležité nechat ty charaktery před kamerou a vrátit se do normálního života, který je pro nás daleko víc zajímavý než ten filmový, prozradil herec Javier Bardem. Kokainový král má sice moc, ale chybí mu respekt. A aby ho lidé uznávali, nebojí se kvůli tomu i zabíjet. Jenže s jídlem roste chuť a Pablo nemá nikdy dost. Akorát tento způsob života je jen začátkem jeho konce.

Sdílejte článek

Přečtěte si také