TopStar

18. listopadu 2017 13:00

V Moskvě si dělá selfie každý. Sarah Jessica Parkerová není výjimkou

Hollywoodská herečka Sarah Jessica Parkerová je na návštěvě v Rusku. Dvaapadesátiletá hvězda přiletěla kvůli představení svého nového parfému Stash Prive a zároveň se chce přivítat i se svými fanoušky z těchto končin.

Sarah si pobyt v ruské metropoli užívá a obdivuje pamětihodnosti. Vypadá to, že obeznámení s Moskvou probíhá bez zbytečných svědků a paparazziů. Na sociálních sítích se příliš hereččiných fotografií s fanoušky neobjevuje. Sama herečka si už ale natočila kratičké video, konkrétně před žlutým modelem automobilu Volha.

This is what happens on the road in Moscow. I’ll be at L’Etoile Evropeisky at 4:30pm with @sjpbeauty STASH. See you there? X, Sj #

Příspěvek sdílený SJP (@sarahjessicaparker), Lis 16, 2017 v 12:06 PST

„Tohle se děje na silnicích v Moskvě,“ napsala Sarah pod video na svém Instagramu. Značku auta ale herečka nerozpoznala, o tom svědčí její hashtag „žiguli“. V komentářích ji její ruskojazyční sledující upozornili na tuto chybu a herečka slíbila, že se značky tohoto automobilového průmyslu poctivě doučí.

@Mari Vanna- Moscow You were right @molchanof Perfect. We need or want for anything. X, SJ

Příspěvek sdílený SJP (@sarahjessicaparker), Lis 16, 2017 v 11:42 PST

Americká herečka a návrhářka sice neustále hýří novými nápady, co se parfémů či neotřelých návrhů oblečení týče, její věk to však neskryje. Seriálová Carrie je ale se svým věkem smířená a nosí číslo 52 s důstojností. V její tváři je vždy patrný úsměv a její outfity působí decentně, ovšem ne obstarožně. Jednoduchost a květinové vzory jsou základem jejího šatníku a poklidný styl jejího života z ní dělá dámu v těch nejlepších letech.


Přečtěte si také