TopStar

9. října 2017 10:53

Jiří Kubeš

V neděli se konal 127. ročník Velké pardubické! Nechyběly ani celebrity

A kromě koníčků si tuhle prestižní událost v Pardubicích nenechaly ujít ani celebrity. Třeba Eliška Bučková s Kateřinou Průšovou provětraly luxusní kožichy a Andrea Kalivodová si zase nechává šít speciální šaty včetně kloboučku.

Klobouky, rukavičky a šampaňské – to byla slavnostní atmosféra ve VIP salonku, do kterého zavítala i Iva Kubelková s rodinou. V klobouku se cítila jako opravdová dáma. „Na klobouk člověk musí mít tu správnou náladu a to správné sebevědomí. Přece jenom v Čechách se klobouky moc nenosí, takže pokud v něm člověk vyrazí na událost, která není takhle výjimečná, tak vyčnívá."

No a jelikož Iva přišla ve společnosti svých dcer, nemohla chybět otázka, zda by některého z koníků holky nechtěly třeba i domů. „Tak starší dceři bude 13. Té menší je 8, tak my máme koňskou fázi za námi. My jsme už jezdily na koni. Chodily jsme pravidelně, měly jsme komplet výbavu a tak dále. Vše super do té doby, než jsme z koně spadly. Pak už byl strach a už se Natálce na koně moc nechtělo."

Narazili jsme také na operní pěvkyni Andreu Kalivodovou. Ta se Velké pardubické účastnila podruhé. A letos zvolila pořádně obepnuté šaty, které si vypůjčila. „Zpívala jsem hymnu na zahájení. Bylo to úžasné! Byla to pro mě čest.“

Na akci nechyběly ani módní přehlídky. Eliška Bučková se během jedné z nich zamilovala do jendoho z kousků a doufá, že jí ho partner koupí pod stromeček. „Já mám prostě ráda, když si pod vánočním stromkem rozbalím dárek a je to kožich. To patří k mým Vánocům. Já si ráda dělám radost i sama, ale dneska jsem vzala na přehlídku i přítele, právě aby měl inspiraci," dodává se smíchem. S tím vším ale plně souhlasí i Katka Průšová. „Myslím si že ke krásné dámě kožich patří." A basta! :-)

Sdílejte článek

Přečtěte si také