TopStar

13. prosince 2018 11:59

Markéta Škorňová

V osobním životě je na tom mizerně, pracovně ale boduje: Ariana Grande se stala Ženou roku!

Žena roku 2018 je ocenění, které každoročně vyhlašuje známý americký hudební magazín Billboard. A právě ten letos udělil ocenění mladé zpěvačce Arianě Grande (25). Navzdory tomu, že zpěvačka neprochází zrovna šťastným obdobím v soukromém životě, po kariérní stránce doslova válí.

Ariana Grande by možná z ocenění měla větší radost, kdyby v soukromí zrovna neprocházela těžkým životním obdobím. První rána přišla se smrtí rappera Maca Millera (†26), se kterým zpěvačka chodila dva roky. Miller se před třemi měsíci předávkoval. I přesto, že Arina s Macem v té době již nějakou dobu netvořila pár, zpěvačku smrt bývalého přítele velmi zasáhla.

A možná byla právě smrt rappera důvodem k rozchodu slavné zpěvačky s komikem Petem Davidsonem (25), se kterým Ariana žila od května. A to byla dvojice již zasnoubená!

Po milostných eskapádách si kráska naordinovala „klid na lůžku“ a na nějaký čas přestala být aktivní na sociálních sítích.

Na trable v osobním životě by ale mohla zapomenout díky úspěchům, kterých dosahuje na pracovním poli. Protože tam se jí náramně daří! Její poslední single „Thank U, next“, ve kterém se vypsala ze svého tragického milostného života, je na nejvyšších příčkách hitparád a videoklip trhá rekordy ve sledovanosti.

Dalo by se říci, že ocenění Žena roku 2018 magazínu Billboard je už jen třešničkou na dortu. My Arianě gratulujeme a přejeme, aby rok 2019 byl úspěšný i po té soukromé stránce.

Sdílejte článek

Přečtěte si také