TopStar

10. února 2015 14:52

Lenka Zajícová

V Praze se otvíral klub, kde nemohly chybět druhořadé celebrity. Jak to dopadlo?

Na otvíračku nově zrekonstruovaného klubu dorazily celebrity desáté až dvanácté kategorie. A protože chtěly, aby se o nich po dlouhé době něco napsalo, tak jsme se rozhodli, že jejich přání vyhovíme.

Podáváme vám tedy zprávy z velkolepého večera plného mrtvých nadějí, titěrného oblečení, zoufalosti a litru výplně.

Na akci přišel třeba Sámer Issa, který každý rok křtí minimálně jedno CD, které je pro nás stejnou záhadou jako Santa Claus – všichni o něm (po dobu jednoho dne mluví), ale nikdo ho neviděl. Sámer přišel se svou největší fanynkou, tou blondýnkou, která má místo řas dvě obrovské lopaty. Myslíme si, že se s ní ukazuje ve společnosti rád proto, že nosí o něco víc make-upu než on sám.

Nechyběla ani Ornella Štiková (nově Koktová). Dívka, která se proslavila nožním aerobikem v přítomnosti movitých mužů a jednoho z nich dokonce dohnala k oltáři. Ornella je symbolem toho, že i průměrně atraktivní a lehce podprůměrně inteligentní dívky mohou sbalit muže, který zdementnil díky sexuálnímu chtíči.

A další hvězdičkou je Nela Slováková, výherkyně soutěže Paradise Hotel, která ukázala luxusní postavu a dokonce i hezký outfit, který ji z tohoto panoptika upgradoval do nebeských výšin. A jak málo stačí k úspěchu, že? Možná bych měla psát dál, ale nemohu. Poté, co jsem věnovala 20 minut svého života a několik desítek mozkových buněk těmto celebritám, končím. Má mise je splněna. O celebritách je napsáno, takže děkovné dary můžete posílat na adresu redakce.

-BOS

Sdílejte článek

Přečtěte si také