TopStar

27. října 2017 11:05

V rodině Jessicy Alby bude o chlapa navíc

Jessica Alba je tou herečkou, která se stará o svou pověst mezi fanoušky a pravidelně je informuje o svém soukromí. V červenci se na Instagramu hvězda zmínila o svém těhotenství. Teď už prozradila i to, že čeká chlapečka. Dcery slavné herečky devítiletá Honor a šestiletá Haven se budou pyšnit bratříčkem.

I přesto, že už je šestatřicetiletá herečka dvojnásobnou maminkou, nestačilo jí to a je v očekávání třetího dítka. A budete to chlapeček. „Chtěla bych oficiálně zmínit, že to bude kluk. Nemohu se dočkat té chvíle, kdy ho obejmu a políbím! Všichni jsme příjemně překvapeni. Vždyť to úplně mění celou situaci v naší rodině,“ svěřila se herečka o svých pocitech na Instagramu. Dcery hollywoodské krásky jakoby Albě z oka vypadly. Tak teď je na čase, aby zapracovaly geny producenta a jejího manžela Cashe Warrena.

@cash_warren and I couldn’t be more thrilled to announce... #officiallyoutnumbered #babyboy #cantwaittospoilhim #hugsandkissesforlife #soontobemamaofthree

Příspěvek sdílený Jessica Alba (@jessicaalba), Říj 25, 2017 v 3:16 PDT

Jessica také hrdě zmínila, že ačkoli bude dětí v rodině více než dospělých, ženy budou stále v převaze. Že by kvůli vyrovnání plánoval Cash čtvrté kolo? No tak uvidíme.

Sdílejte článek

Přečtěte si také