TopStar

25. října 2018 21:04

Václav Neckář oslavil 75. narozeniny! A oslavy byly dost bujaré

Legendární Václav Neckář oslavil před pár dny pětasedmdesáté narozeniny. Oslavil je společně se svým bratrem Honzou a skupinou Bacily v pořádně velkolepém stylu, při kterém nechyběl ani ohňostroj. Navíc si dal dárek, který mu udělal ohromnou radost. O co šlo?

Zpěvák Václav Neckář (75) oslavil v úterý 23. října narozeniny. A slavil velkolepě! Uspořádal narozeninový koncert. Ten se ale nekonal tradičně v divadle, nýbrž v hotelu Mariánských Lázní. Kolem 300 diváků si celou událost mohlo užít naživo a další stovky sledovaly celý přenos na plazmových obrazovkách venku. ‚‚My s bratrem rádi jezdíme do Mariánek, a proto když přišla nabídka uspořádat zde můj narozeninový koncert, neváhali jsme. Jsou tu skvěli lidé, super publikum a opravdu se tenhle nápad ukázal jako dobrý. Moc jsme si to užili, tedy hlavně já,‘‘ nechal se Neckář slyšet.

K narozeninám si dal zpěvák úžasný dárek. Opravený dům. A teď může konečně žít v poklidu bez řemeslníků. A jak se k rekonstrukci za statisíce vlastně odhodlal? K radikálnímu řešení došlo už v zimě 2016 (rok po smrti manželky Jarky) a po katetrizaci, kterou zpěvák podstoupil v srpnu tézož roku v Nemocnici Na Homolce. Pak se musel po dobu dvou let potýkat s přítomností zedníků a řemeslníků. Teď už je ale vše jinak a Václav si může užívat poklidu.

Jen jedna věc Václava rozesmutnila i v onen radostný den. ‚‚Strašně mi schází Jarka. Škoda že nevidí, jak barák prokoukl, že tady s námi není. Říkali mi, že čas všechno zahojí, ale nefunguje to,‘‘ dodává posmutněle.

Sdílejte článek

Přečtěte si také