TopStar

12. června 2013 06:30

Dagmar Dandová

Vagnerová se vyléčila z anorexie a skáče na trampolíně

Krásnou herečku Hanu Vágnerovou (30) trápila od patnácti let anorexie. Teď už má nejhorší za sebou. V jídle už se prý ani trochu neomezuje.

„Trvalo roky, než jsem srovnala rozhozený metabolismus. Byla jsem podvyživená, pak jsem tloustla, hned nato hubla. To nejhorší už je za mnou,” říká Hana Vagnerová. „Když mám teď pocit, že jsem se moc najedla, jdu si zaskákat na trampolínu,“ přiznala se herečka k nové odtučňovací zábavě.

Hanku teď čeká pracovní léto. Objeví se totiž v divadelní hře Sen noci svatojánské. Právě tato komedie odstartuje letošní Letní shakespearovské slavnosti. Herečku mrzí, že se na pódiu moc nepotká s Davidem Prachařem.

Jeho král elfů Oberon a Hančina Hermie se totiž v divadelním kuse většinou míjejí. „Je to škoda, David je totiž fantastický herec. Já hraji rozmazlenou mrchu, která se všem líbí. Ovšem jen do chvíle, než zjistí, jaká doopravdy je. Pak se od ní každý odtáhne,“ povzdychla si Vagnerová.

Díky pracovnímu létu si herečka plánuje dovolenou až na zimu. „Nejspíš odjedu v prosinci do nějaké exotické země,“ uvažuje.

-dad-

Sdílejte článek

Přečtěte si také