TopStar

22. srpna 2013 06:50

Lucie Průchová

Val Kilmer: Hrdina s asistencí na záchodě

Americký herec Val Kilmer (53) přiznal, že když natáčel film Batman, měl velké problémy. Museli mu pomáhat dojít na toaletu.

Během rozhovoru v talkshow Conan se Kilmer rozpovídal o tom, jak se v kostýmu Batmana cítil jako nemohoucí stařec. Potřeboval stálou asistenc, včetně chození na toaletu. „Bylo to strašné. Kostým byl tak nepraktický na oblékání a svlékání, že jsem neustále potřeboval někoho, kdo mi musel pomáhat. Asi pětačtyřicet minut trvalo, než jsem si ho svlékl či navlékl. Navíc v tom kostýmu nic neslyšíte, a když voláte, nikdo vás neslyší,“ směje se dnes už herec.

Tento zážitek byl pro Vala velmi ponižující, připadal si prý jako nemohoucí důchodce. „No už alespoň vím, co mě čeká. Dokonce mě krmili i pomocí brčka,“ dodal Kilmer, který si však role Batmana nesmírně váží.

Rodák z Los Angeles se do podvědomí diváků dostal díky roli ve filmu Přísně tajné (1984), Top Gun (1986) či Willow (1986). Mezi jeho nejstěžejnější role patří právě zmiňovaný Batman navždy (1995) nebo též biografický snímek The Doors (1991), kde si zahrál legendárního Jima Morrise.

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také