TopStar

21. července 2014 15:10

Válka mezi kapelami, drsný útok na Krajča. Kvůli zraněnému Hrůzovi. To myslí vážně?

Horké hlavy už vychládají, tahle výměna názorů bude ale asi hýbat emocemi docela dlouho. Tak moc se nejpřednější skupiny domácí scény nepohádaly už hodně dlouho. Příčinou je paradoxně zpěvák Michal Hrůza, který přežil se štěstím a kterého se lékaři v Ostravě chystají postupně probudit.

Oč jde? Muzikanti z kapel Divokej Bill Štěpán Karbulka a Ota Petřina z Chinaski zostra osočili Richarda Krajča, že se na neštěstí Michala Hrůzy zviditelnil.Ten přitom jen reagoval na otázky redakce předního deníku, která se ho na nehodu kolegy bezprostředně zeptala.

Především Karbulkovi hodně ruply nervy, nazval Krajča dokonce "chacharem zmr-em".

Krajčo se skupinou Kryštof pořádá vlasní úspěšnou letní šňůru nazvanou Kempy, na které měl Hrůza v pátek vystoupit. Narychlo sháněl náradu, Chinaski ho ale odmítli, přestože Kryštof za ně vystoupil na Švihově v roce 2008, když zahynul bubeník Pavel Grohman.

Krajčo si ovšem nenechal nic líbit a reagoval: "Než jsem vám zavolal, díval jsem se na plán vašich koncertů a stihli byste to i s vašim přejezdem na noční hraní, protože se jednalo o koncert v 15.00. Bylo 4 měsíce vyprodáno a tak "nehrozilo", že bych já, chachar zm*d, vás chtěl zneužít nebo si nedej bože dělal "PR". Poprosil jsem vás o okleštěnou verzi - třeba jen akustickou - a co se stalo????? Vykašlali jste se na to. Neudělali jste to ani pro něj, ani pro lidi. Takové situace se nedějí každý den, a i když mezi kapelami funguje nevraživost a závist, jsou okamžiky, kdy je potřeba se podržet,“

Ota Petřina z Chinaski se pak omluvil (což se cení) a velmi rozumně uznal, že nejdůležitější je zdraví Michala Hrůzy, Štěpán Karbulka mlčí...

Jak se vyvíjí okolnosti případu Michala Hrůzy? Podezřelí mladíci jsou ve vazbě, hrozí jim tresty od pěti do dvanácti let nepodmíněně. Zpěvák se dostal do problémů poté, kdy se vmísil do jejich sporu, aby ho uklidnil. Vyšetřovatelé označili zákroky na něj za "likvidační".

Podrobnosti:

Sdílejte článek

Přečtěte si také