TopStar

12. srpna 2013 11:03

Válka o dítě. Které mámy celebrity znají opletačky se sociálkou?

Křižovatky osudu jsou někdy pořádně nebezpečné. Můžete na nich přijít o kontakt s vlastním dítětem. I slavné matky to zažily...

Nevinná oběť - Artur Štaidl

Jestli měl někdo komplikované dětství a dospívání, pak šestnáctiletý syn zpěvačky Ivety Bartošové Artur. Je to jen pár dnů, kdy navštívil maminku v psychiatrické léčebně. Nadaný bubeník žije u otce, hudebníka Ladislava Štaidla - Iveta starost o dítě nezvládla a od té doby, co Artura ztratila, je na tom hůř a hůř. Syn se snaží zůstat v kontaktu, lehké to ale určitě nemá.

Courtney Love - Válka s dcerou

Dvacetiletá Frances Bean Cobain s matkou - Courtney Love - už tři roky pořádně nemluví. Dokonce jí zakázala přístup na své profily na sociálních sítích. Neodpustila jí, že došlo k soudu, během kterého byla těsně před dovršením zletilosti matce odebrána. Přestože soud důvody oficiálně nesdělil, mluvilo se o alkoholismu. Nebyl to ale první případ, kdy soud dívku (je dcerou frontmana Nirvany Kurta Cobaina) odebral. V roce 2003 Courtney zavřeli pro vloupání do domu expřítele a tehdy se Frances museli ujmout rodinní přátelé.

Konečně ve formě - Britney Spears

Byly doby, kdy by si na popovou zpěvačku britney Spears jako vzornou matku nevsadil nikdo ani zlámanou grešli. Syny vychovával její expartner Kevin Federline a vypadalo to, že se Britney nedokáže vzpamatovat ze svých závislostí na alkoholu a drogách. Její bodyguard dokonce uvedl, že se o chlapce vůbec nestarala, bila je a nutila násilím k jídlu.

Teď to ale vypadá, že se všechno v dobré obrátilo. Sedmiletý Sean a šestiletý Jayden bydlí s maminkou a jejím o čtyři roky mladším přítelem, právníkem Davidem Lucadem. Na nedávné premiéře druhého dílu Šmoulů působili jako šťastná rodinka.

TIP Prima Style: Do problémů se dostanou i skuteční hrdinové nového seriálu Křižovatky života.

Skutečné příběhy! - První díl sledujte na Primě už dnes od 20:15 hodin

Křižovatky života budou sledovat celý průběh událostí od počátku až k jejich vyřešení nebo konci. Ne každá životní situace má svůj happy end. Pokud jste si prošli nebo právě procházíte podobnými situacemi, možná vám pomohou podívat se na problém z jiné perspektivy.


Přečtěte si také